Norton security scan - jak usunąć?

Witajcie

Mam problem, otóż zainstalowany mam program Norton Security Scan i mi tylko przeszkadza ;/

Nie mogę go usunąć. Próbowałem normalnie, w trybie awaryjnym, a nawet ściągałem jakiś program co wywala oprogramowanie Nortona z komputera, ale nawet to nie pomogło ;/

Pomóżcie proszę, co mam zrobić?

Masz zainstalowanego Nortona? (cały pakiet?)

nie, mam tylko kaspersky-ego

Masz w przeglądarce zainstalowany dodatek Adobe Shockwave Player?

http://translate.google.pl/translate?u= … l&ie=UTF-8

Owszem, usunąć go?

Tak.Odinstaluj go i przy ponownej instalacji odznacz Norton Security Scan,aby go nie instalowało.

Wiec tak, odinstalowałem to coś, bez restartu próbowałem odinstalować tego Norton Security Scan, nie dało rady. Potem zainstalowałem od nowa te Adobe blabla, ale jak instalke otworzyłem to nie pytało czy instalować jakieś dodatki typu Norton Security Scan, od razu zaczęło instalować. Zresetowałem kompa i dalej Norton Security Scan jest ;/

odinstaluj normalnie + zaplanowane zadania - tam go usuń

Usunąłem z zaplanowanych zadań.

Nie ma pliku do deinstalacji tego Norton Security Scan, wiec wchodzę w dodaj usuń programy i tam jest napisane “Norton security scan (Symantec product)” i klikam usuń i chwile się ląduje coś, ale nic się nie pojawia.

zathura ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Pobierz ten program:Revo Uninstaller Użyj go w trybie zaawansowanym,usuń wszystko co znajdzie,powinno dać radę :slight_smile: .

Widzę ze wszystko gra, dzięki za pomoc :wink: