Norton Security Scan - sam się instaluje

Od kilku dni mam na komputerze program o nazwie Norton Security Scan. Pojawił się nie wiadomo z kąt i gdy go usunę za kilka dni znów się pojawia. A antywirus NOD nic nie wykrywa… Jak usunąć te oprogramowanie?

Instalowałaś/eś ostatnio Google pack? Dużo się pojawiło podobnych tematów na forum.

Właśnie, że nie instalowałam. I nie wiem co się dzieje. Siostra wchodziała na stronę “wyspagier.pl” i tam coś było potrzebne do grania ale nie google pack.

Norton security scan zainstalował się z jakimś innym programem-dlatego podczas instalacji programów nie należy bezmyślnie klikać tak-tak-tak czy dalej-dalej-dalej… bo właśnie często jest tam przed samą instalacją zaznaczone dodatkowo norton scan czy inne dodatki/badziewia.Jak usunąć? nie wiem do końca ale możesz wejść w rejestr i tam gdzie masz w software wpis “norton” skasować coś i najnormalniej zniszczyć program-wtedy już się nie uruchomi pewnie

Dzięki za rady. Dzięki Wam już rozwiązałam problem. Norton instalował się bo był w “zaplanowanych zadaniach” wystarczyło go wyrzucić i jest już ok.