Norton System Works

Witam serdecznie otóz mam pytanie pomijając zslety i wady NSW korzystałem z niego do tej pory teraz jednak chciałbym zainstalować inny program antywirusowy. Moje pytanie dotyczy takiej kwesti otóz w tym pakiecie jak sie domyślacie były różne funkcje powiedzmy oczyszczające komp z różnych wpisów, odwiedzanych stron itd wogóle z różnych śmieci po serfowaniu po necie. Moje pytanie jest następujące jakimi programami zrobię to lepiej i dogładniej niż wcześniej wym. NSW?

Lepiej zrobisz to Ccleaner1.30 :lol:

antywirus: AntiViren Kit Internet Security 2006

czyszczenie: Easy Cleaner

defragmentacja: Diskeeper

Z tego co mi wiadomo NSW nie jest programem antywirusowym tylko pakietem narzędziowym którego jednym ze składników jest Norton Antyvirus.

To czego szukasz antyvira czy pakietu narzędziowego ??

Jeżeli tego drugiego to polecam System Mechanic

W skład pakietu System Mechanic wchodzą: aplikacja do wyszukiwania i usuwania błędów w systemie, program antywirusowy (zabezpieczający przed wirusami, trojanami i innymi robakami internetowymi), zapora ogniowa (chroniąca przed atakami z sieci), narzędzie do odzyskiwania danych i wiele innych.

Tylko wersja pro, wersja do której podałem linka posiada jedynie moduł SpyHunter - aplikacja chroni lokalny komputer przed oprogramowaniem szpiegowskim (spyware, malware).

Zainstalowałem jest naprawde dobry. W takim razie system works a sio z kompa a instaluje NOD 32.