Norton, the Bat i wirusy


(Norbertkrajewski) #1

Używam programu pocztowego The Bat 3 Pro i skanera Norton Internet Security 2005. Posiadam jedną skrzynkę pocztową, na którą przychodzi dużo (nawet po kilkadziesiąt dziennie) wiadomości z wirusami (jak wskazuje Norton). Czy idzie go jakoś zmusić, by automatycznie kasował takie wiadomości i mnie o tym nie powiadamiał?


(Lackymen5) #2

uruchom w the Bat wtyczke Bayesa aby powstrzymać niechcianą poczte http://www.thebat.pl/config.php?id=10 . Poza tym uaktywnij dyspozytora wiadomości ( program będzie ściągał tylko nagłówki wiadomości zostawiając możliwość wykasowania niechcianych-zawirusowionych maili jeszcze na serwerze ) http://www.thebat.pl/podrecznik/TB_acnt_dispt.php .

Wszytko o programie http://www.thebat.pl/podrecznik/

Norton czasem jest nadgorliwy w sygnałach ostrzegawczych :slight_smile:


(Norbertkrajewski) #3

Hm, akurat to na pewno są wirusy, gdyż ludziki dołączają teoretycznie żądany przeze mnie wygaszacz. :slight_smile: Niezupełnie o to mi chodziło. Nie chcę, by program mi przeszkadzał podczas pracy (bo i tak muszę się oderwać i sprawdzić nagłówek) i automatycznie usuwał całkowicie wiadomości NIE informując mnie o tym (w całości polegając na Nortonie).