Norton WinDoctorWizard co to za program


(Pal37) #1

Norton WinDoctorWizard jest to wersja ang.


(Krzysieknd2) #2

Nie wiem czy o to chodzi:


(P Baczynski) #3

Norton WinDoctor 2005

Diagnozuje i usuwa problemy występujace w systemie Windows, począwszy od błędów programowych, a skończywszy na błędach w konfiguracji sprzętu. Zabezpiecza system poprzez usuwanie problemów, które mogłyby doprowadzić do utraty danych. Usprawnia również działanie systemu Windows poprzez usuwanie problemów związanych z codziennym użytkowaniem komputera. Utrzymuje dysk w dobrym stanie Ponieważ zapobieganie utracie danych i utrzymywanie optymalnej wydajności komputera. (źródło: ******************* )

Norton WinDoctor jest łatwym i bezpiecznym w użyciu narzędziem do diagnozy i naprawy najczęściej występujących problemów z systemem Windows. Program ten sprawdza wszystkie informacje, potrzebne do stabilnej pracy systemu oraz dodatkowo sprawdza składniki wymagane przez programy do pracy w systemie Windows.

(źródło: http://archiwum.zalogag.pl/online/data17/70.html)

Naprawia problemy w systemie Windows

Norton WinDoctor™ diagnozuje i usuwa problemy występujące w systemie Windows, począwszy od błędów programowych, a skończywszy na błędach w konfiguracji sprzętu. Zabezpiecza system poprzez usuwanie problemów, które mogłyby doprowadzić do utraty danych. Usprawnia również działanie systemu WindowsŽ poprzez usuwanie problemów związanych z codziennym użytkowaniem komputera.

(źródło: http://www.ist.com.pl/o%20firmie/symantec.htm)

UpDate:

linka zakrywam strona zawiera treści niezgodne z regulaminem forum

fiesta


(grzes) #4

Witam mam pytanie czy znajdę gdzieś spolszczenie do tego programu ?,prosze o pomoc .Zgóry dziękuje ?Pozdrawiam