"not authorized" błąd wiedżmin 3

Witam, kupiłem wiedźmina 3 w wersji pudełkowej po zainstalowaniu gra nie uruchamia się. Próbowałem reinstalu ale nic nie dał. Po wciśnięciu repair wyskakuje obok “play” “not authorized” miał ktoś taki problem i mógłby pomoc. Z góry dzięki.

Nie musisz mieć przypadkiem GOG zainstalowany w systemie?

Mam zainstalowanego GOGa, właśnie w tej aplikacji wyskakuje ten błąd. 

A do supportu GOG’a pisałeś? Tam bym szukał porady.

Gdybyś chociaż chwilę poświęcił na szukanie to byś znalazł info że musisz “kupić” darmowy dlc na gog by pozbyć się problemu.

Swoją drogą, dodałeś swój klucz na gog ?

który klucz? ten co jest na końcu instrukcji?

a orientuje się ktoś ile gb trzeba pobrać aktualizacji? bo mi wyskakiwało jakieś 17 gb o.O

Tak ten klucz co jest na końcu instrukcji > kolejno “kupić” darmowe DLC > następnie pobrać te 17GB.

Zrobiłem tak jak napisałeś, gra niestety dalej się nie włącza. Jakieś inne porady? 

@**bedi321 **Wciąż wyskakuje ten sam błąd ? 

 

Tymczasem spróbuj odpalić grę z folderu The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64 > poprzez witcher3.exe

Zainstalowałeś patcha startowego ? : http://play.thewitcher.com

Tetaz wyskakuje ze wiedźmin został sprawdzony i ze nie dokonano zmian. Przez witcher3.exe też nie działa, jest migniecie ekranu i grę wywala, tak jak wcześniej.

 

@łukash nie, nie instalowalem. A jeśli zainstaluje to jeszcze raz będę musiał pobierać 17 gb patcha?

Launch file jest niezbędny do uruchomienia gry - to patch startowy - pierwszy który trzeba zainstalować po instalacji gry gdyż zawiera pliki “rozruchowe”.

 Nie wiem czy będzie potrzeba pobierać ponownie (sądzę że nie)

Ewentualnie po instalacji launch file wykonaj w GOG > Wiesiek > More > Manage > Verify/Repair

Ale po kliknięciu w ten plik jest napisane “Towja gra jest już zaktualizowana do wersji 1.01/1.02. …ble ble… Instalacja może doprowadzić do uszkodzenia gry i konieczności jej przeinstalowania” to instalować czy nie?

Po Verify/repair zaczęło pobierać się jakieś 1.2 gb. 

Każdy ma takie problemy z zainstalowaniem wieśka , czy tylko ja jestem takim idiotą?

Więc nie instaluj Launch file. Poczekaj na koniec Verify/Repair.

Są różne problemy z działaniem, aktualizowaniem… z takim jak Twój się nie spotkałem.

Znaczy to Verify/Repair odpaliłem po zainstalowaniu tego Launch file. 

Ok, czekaj na koniec działania i zobaczymy co będzie dalej.

Niestety dalej jest to samo. Klikam “play” zmienia się na szaro a za chwilę jest błyśniecie i “play” zmienia się na zielono.

A czy któraś z płyt powinna być w napędzie? (ja miałem 1. cały czas)

@**bedi321 **Wyskakuje jakiś błąd ? Jaki system operacyjny ? 

Gra startuje z witcher3.exe ?

Nie potrzeba płyty w napędzie.

Nie nic nie wyskakuje.

Windows 7 64 bit.

Nie startuje.

Ale wcześniej jak klikałem na witcher3.exe to pokazywało że trzeba płyty.

Obok “play” nadal jest 1.11, nie powinno się po zainstalowaniu tamtego pliku zmienić?

Zrób zrzut ekranu okna programu GOG > Wiesiek > More > Configure <- zrzut z całego okna > zrzut/link wstaw do posta.

http://imgur.com/a/Ol8YV

masz w linku bo coś nie działa zrzut