"not authorized" błąd wiedżmin 3

(bedi321) #1

Witam, kupiłem wiedźmina 3 w wersji pudełkowej po zainstalowaniu gra nie uruchamia się. Próbowałem reinstalu ale nic nie dał. Po wciśnięciu repair wyskakuje obok "play" "not authorized" miał ktoś taki problem i mógłby pomoc. Z góry dzięki.

(kalitt) #2

Nie musisz mieć przypadkiem GOG zainstalowany w systemie?

(bedi321) #3

Mam zainstalowanego GOGa, właśnie w tej aplikacji wyskakuje ten błąd. 

(spamkiller) #4

A do supportu GOG’a pisałeś? Tam bym szukał porady.

(Drobok) #5

Gdybyś chociaż chwilę poświęcił na szukanie to byś znalazł info że musisz “kupić” darmowy dlc na gog by pozbyć się problemu.

Swoją drogą, dodałeś swój klucz na gog ?

(bedi321) #6

który klucz? ten co jest na końcu instrukcji?

a orientuje się ktoś ile gb trzeba pobrać aktualizacji? bo mi wyskakiwało jakieś 17 gb o.O

(Łukash) #7

Tak ten klucz co jest na końcu instrukcji > kolejno “kupić” darmowe DLC > następnie pobrać te 17GB.

(bedi321) #8

Zrobiłem tak jak napisałeś, gra niestety dalej się nie włącza. Jakieś inne porady? 

(Łukash) #9

@**bedi321 **Wciąż wyskakuje ten sam błąd ? 

Tymczasem spróbuj odpalić grę z folderu The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64 > poprzez witcher3.exe

Zainstalowałeś patcha startowego ? : http://play.thewitcher.com

(bedi321) #10

Tetaz wyskakuje ze wiedźmin został sprawdzony i ze nie dokonano zmian. Przez witcher3.exe też nie działa, jest migniecie ekranu i grę wywala, tak jak wcześniej.

@łukash nie, nie instalowalem. A jeśli zainstaluje to jeszcze raz będę musiał pobierać 17 gb patcha?

(Łukash) #11

Launch file jest niezbędny do uruchomienia gry - to patch startowy - pierwszy który trzeba zainstalować po instalacji gry gdyż zawiera pliki “rozruchowe”.

Nie wiem czy będzie potrzeba pobierać ponownie (sądzę że nie)

Ewentualnie po instalacji launch file wykonaj w GOG > Wiesiek > More > Manage > Verify/Repair

(bedi321) #12

Ale po kliknięciu w ten plik jest napisane “Towja gra jest już zaktualizowana do wersji 1.01/1.02. …ble ble… Instalacja może doprowadzić do uszkodzenia gry i konieczności jej przeinstalowania” to instalować czy nie?

Po Verify/repair zaczęło pobierać się jakieś 1.2 gb. 

Każdy ma takie problemy z zainstalowaniem wieśka , czy tylko ja jestem takim idiotą?

(Łukash) #13

Więc nie instaluj Launch file. Poczekaj na koniec Verify/Repair.

Są różne problemy z działaniem, aktualizowaniem… z takim jak Twój się nie spotkałem.

(bedi321) #14

Znaczy to Verify/Repair odpaliłem po zainstalowaniu tego Launch file. 

(Łukash) #15

Ok, czekaj na koniec działania i zobaczymy co będzie dalej.

(bedi321) #16

Niestety dalej jest to samo. Klikam “play” zmienia się na szaro a za chwilę jest błyśniecie i “play” zmienia się na zielono.

A czy któraś z płyt powinna być w napędzie? (ja miałem 1. cały czas)

(Łukash) #17

@**bedi321 **Wyskakuje jakiś błąd ? Jaki system operacyjny ? 

Gra startuje z witcher3.exe ?

Nie potrzeba płyty w napędzie.

(bedi321) #18

Nie nic nie wyskakuje.

Windows 7 64 bit.

Nie startuje.

Ale wcześniej jak klikałem na witcher3.exe to pokazywało że trzeba płyty.

Obok “play” nadal jest 1.11, nie powinno się po zainstalowaniu tamtego pliku zmienić?

(Łukash) #19

Zrób zrzut ekranu okna programu GOG > Wiesiek > More > Configure <- zrzut z całego okna > zrzut/link wstaw do posta.

(bedi321) #20

http://imgur.com/a/Ol8YV

masz w linku bo coś nie działa zrzut