Notatki Keep

Czy można ustawić aplikację “Notatki keep”


jako domyślną dla asystenta głosowego Google uruchamianego przyciskiem zestawu słuchawkowego?
Obecnie po wydaniu polecenia głosowego “dodaj notatkę …” dostaję komunikat zapisuję notatki ale zapisywane są one tak jakby w asystencie głosowym, mogę je podejrzeć jedynie za pomocą komendy głosowej “pokaż notatki”, nie ma skrótu na pulpicie.

A jak wywołasz:

Dodaj notatkę w Google Keep

Działa?

Nie, zostaje dodana notatka “w google keep …”. Dodam że problem występuje od kilku tygodni, była chyba jakaś aktualizacja asystenta google. Wcześniej normalnie działało to z google keep

Oni co chwile tam coś psują w tym asystencie. Czasami takie głupoty wywala, że w końcu wydaję polecenie w języku angielskim i działa bez problemu.
Do robota sprzątającego mówiłem “wróć do bazy” jak chciałem przerwać jego zaplanowane sprzątanie, a po aktualizacjach reaguje tylko na “naładuj się”. :smiley: Po angielsku oczywiście działa normalnie.

A czy w takim razie można jakoś podejrzeć te dodane notatki które na telefonie wyświetlał wydając polecenie głosowe “wyświetl notatki”

Mi też dodaje do notatek asystenta coś pokombinowałi chyba

To może będzie ktoś miał jakiś sposób na odczytanie tych notatek bez konieczności wydawania głosowego polecenie.

Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu? Chciałbym używać Google Keep jako domyślnej aplikacji do tworzę ia notatek w asystencie ale nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić 🤦 Muszę się zgodzić z przedmówcą, oni ciągle coś psują w tym asystencie po Polsku👿

Mówisz otwórz keep i sobie robisz co chcesz głosowo potem.

Dodaj notatkę do aplikacji keep lub keep też działa.