Notebok traci zasieg

Witam

posiadam router BR-6204WG jest on polaczony kablem z komputerem stacjonarnym oraz lacze sie z nim bezprzewodowo z Notebokiem Packard Bell ZG5 system operacyjny Windows XP. Problem wyglada tak ze nootebok ladnie laczy sie z siecia ale przynajmniej raz w ciagu minuty glubi zasieg na jakies 3-5 sekundy. Nie traci polaczenia w prawym dolnym rogu ikonka polaczenia sieciowego mruga czarno na szaro ale caly czas jestem zalogowany z moja siecia i po chwili automatycznie wszystko rusza internet jest normalnie bez ponownego logowania. I tak caly czas. Przeszkadza to w wielu czynnosciach miedzy innymi podczas sciagania roznych rzeczy z internetu bo co chwile przerywa i wznawia oraz podczas grania bo co chwile jest lag, a jak za dlugo jest tak jakby rozlaczony to wyrzuca z gry. Podczas przegladania stron www nie odczuwam tego problemu. Raczej problem nie lezy po stronie routera poniewaz nie raz byli u mnie znajomi ze swoimi laptopami i nigdy nie bylo zadnego problemu. Moja siostra ma nooteboka oraz moj ojciec i rowniez nie maja problemow. Oszczędzanie energii wylaczone sterowniki karty sieciowej wgrane najnowsze