Notebook Samsung R510 czy warto kupić? PROSZĘ O RADY!

Zastanawiam się nad zakupem laptopa ( za około 2500zł)

Czy ten Samsung to dobry wybór? Nie chcę kupować przez internet wiec laptopy z allegro nie wchodza w gre…

Notebook Samsung R510

Intel Dual Corea T3200 2,0 GHz 667 MHz 1 MB cache

4096 MB RAM DDR2

Dysk 320 GB

Nvidia GeForce 9200M GS 512 MB

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/ … t3200.aspx

ja bym brał coś takiego:

http://www.ceneo.pl/1526469 :snipersmile: mój brat go kupił,wydajny o nowe gierki na nim pójdą ![-o<

nie chodzi mi żeby to był komputer do grania. Taki żeby miał procesor 2rdzenie (od powyżej 1,8Ghz jeden rdzeń) dysk 250GB i powyżej, 3GB ramu i więcej no i jakąś w miarę wydajna kartę graficzna (najlepiej 512MB) no i system :wink:

Z jakiej firmy najlepiej brać? Bo jeszcze nigdy nie miałem laptopa więc się nie orientuje w tym a kolega mówił że ten Samsung jest wporzo :slight_smile:

Wg mnie ten Samsung to przestarzały model,nie wart swojej ceny…

po 1 stary procesor T3200…

po 2 procek w technologii 32 bitowej…

po 3 Vobis to najgorszy sklep komputerowy jeśli chodzi o ceny

Ps. Przez internet często kupisz taniej niż “osobiście”

może i tak ale ja jakoś nie mam przekonania do kupowania przez internet;) w takim razie jaki byś polecił (w okolicach 2500zł)

ad rem odnośnie 1p - piszesz bzrudy :wink: to w miarę nowy procek niskobudżetowy (stare to t2xxx), 64bit nie potrzebne w lapie, zaproponuj tańszy sklep.

Jaki tylko nie internetowy proszę:) wole kupowac w sklepie :wink:

viewtopic.php?f=19&t=288538

Miałem podobny problem i uznałem, że ten laptop jest najsensowniejszy.

A T3200 to nowe procesory… 32bit to chyba nie technologia, a btw obecne procesory tak na prawdę nie są 64bitowe

Po co Ci ponad 3GB RAM’u? Co na kompie robisz?

Co do sklepu to podobny model powinieneś znaleźć w morele.net i notebooki.pl, które mają sporo placówek w kraju.

Ja osobiście posiadam samsunga r510 i moim zdaniem ten laptop jest bardzo dobry jak na swoją cenę 2499zł w MEDIA MARKT!

oczywiście w 1 dniu zmieniłem system operacyjny z Visty na XP i wszystkie sterowniki znalazłem!! :smiley:

gg:6077805

z vistą trochę się muli- potrafi strasznie długo ‘myśleć’, nie wiem jak jest na xp, ale zapewne będzie wydajniejszy.

z rozrywki - filmy dobrze się ogląda, youtube’ y odrobinę się tną…

gry - starsze pójdą bez problemu, a nowe to sam wiesz : p

bateria to chyba największy problem tego kompa, słaba jest i za długo na niej nie popracujesz…

jesli chodzi o vobisa to ja mam kupowanego właśnie u nich netebooka NC 10, wiem, ze to dla nie których nie to samo co laptop ale bliżej "kalkulatora"hehe jednak wracając do sena, zamawialam go na necie i jesli chodzi o przesylke, obsługe i odpowiedzi na 1000 moich pytań do …nie mam zarzutów, tyle moge pomóc jeśli chodzi o obsługe tego sklepu drogą internetową:)

Poco odkopywać stary temat?

Imo Toshiba jest ok, mam lapka a300-1mw kupilem go w komputroniku za 2700zl bodajze. 2 rdzeniowy procesor intel core 2 duo 2x2ghz, dysk 250gb, 4gb ramu ale z vista 32 bit wiec 3.25 i karta graficzna radeon hd3470. Jak narazie zadnych problemow, gry chodza nawet te nowsze przykladowo nfs undercover smiga plynnie na srednich detalach. Obudowa sliczna, najladniejszy laptop jaki widzialem imo. Wlasciwie to jest tak jak o sobie mowia, ; jakosc, design, technologia.