Notepad++ Autouzupełnianie dla HTML

Witam,

Zastanawiam się jak włączyć autouzupełnianie dla HTML’a w notepad++. Ustawiłem to w Ustawienia -> Preferencje -> Auto-Completion -> Enable auto-completion on each input ale jest to dość ubogie. Wiem(chyba), że jest jakiś plugin, ale nie wiem dokładnie jaki. :slight_smile: Wie ktoś może jak to zrobić?

Pluginy -> Plugin Manager -> Show Plugin Manager -> Available -> Zaznacz TextFX Chacacters. Restart Notepad++. Pojawi sie nowe menu - TextFX. Dziel i rządź.

Jak szukałem samemu jakiegoś pluginu to natrafiłem właśnie na TextFX ale nie wiem co w nim przestawić żebym miał auto uzupełnianie. :slight_smile:

TextFX>TextFX Settings>autoclose xhtml/xml

To mam zaznaczone, przyznam jest to przydatne, ale mi chodzi o to że jak np. napiszę :slight_smile:

U mnie jest auto-uzupełnianie włączone, na podpowiadanie funkcji, od 3 znaków (domyślnie jest jakaś wyższa), z powiadomieniami przy wpisywaniu i podpowiada, jak tylko wpiszę “hea”, oczywiście jak mam dokument ustawiony na język html, na zwykłym tekście ta opcja nie prądzi :wink:

Jak coś, to w katalogu APIs siedzą pliki odpowiedzialne za podpowiedzi (każdy xml odpowiada za jakiś język, jest tam i html.xml, być może jest nieaktualny, a w takim wypadku trzeba byłoby trochę czasu poświęcić na ręczne uzupełnienie braków…)

Hmmm jak włączyłem auto uzupełnianie to kiedy chciałbym np. żeby podpowiedziało “” to gdy wpiszę “”. W katalogu APIs jest ten plik html.xml i tam jest niby ale tak jakby nie czytało z tego.