Notoryczne przerwy w "dostawach' internetu

A więc opiszę swoją sytuację - siedzę na internecie, nagle żadna strona nie chce się załadować, więc włączam War Thunder, nie chce się połączyć z serwerem. Jak widać internet poprostu “odmawia posłuszeństwa”. Ze zdziwieniem patrzę, że internet na to że internet działa na telefonie pod wifi i na PC pod LAN, podczas gdy opisywany PC jest pod WIFI. Więc widać że to cos z komputerem. Reset routera i zmiana serwerów DNS :smiley: nie pomaga. Przeskanowanie pod kątem wirusów również nie pomaga. Co ciekawe, kiedy cały dzień gram w Thundera :smiley: nie używając FIrefoxa internet cały dzień działa. Ale jak cały dzień jestem jestem w necie to co godzine przerywa :evil: . Więc zwracam się do was z prośbą, jak to naprawić :smiley: . Tak pozatym to net nielimitowany :slight_smile: . Pozdrawiam.

Jak rozumiem po kablu cały czas działa, po Wi-Fi są przerwy.

Zainstaluj inSSIDer i sprawdź który kanał masz wolny, zmień ustawienia na routerze i zobacz.

Inne rady: http://www.goldenline.pl/forum/605846/k … ows-vista/

Sory za nieaktywność. Pobrałem i program pokazuje mi jaki mam kanał a nie jaki jest najlepszy. Jak ustawię na 11 to pokazuje 11 a jak 1 to 1. Co robić?

Tutaje podejrzewałbym bardziej problem ukrytego hosta, ale obciążony kanał też może powodować problem. Program InSSIDer nie jest tu potrzebny, aby sprawdzić na jakich kanałach działają sąsiednie sieci, to nam powie polecenie z wiersza poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

netsh wlan show networks mode=bssid

Pokaż jeszcze wynik polecenia,

ipconfig /all

gdy nie masz i gdy masz przerwę w dostępie do internetu.

Jeśli możesz, sprawdź na innej karcie sieciowej czy problem również występuje, gdyż może być ona uszkodzona. Miałem kiedyś inny, ale podobny przypadek.