Notowanie markerów GPS

Potrzebuję apkę do notowania markerów (miejsc) GPS w terenie. Możecie coś polecić?
Najlepiej, żeby miała eksport to plików tekstowych, bo będzie tego trochę, ale bez tego też sobie poradzę.

Na razie znalazłem coś takiego, ale może ktoś zna coś lepszego?

Piszesz w dziale iOS, linkujesz do Google Play. To na jaką platformę tego potrzebujesz? :slight_smile:

A bo nie wiem jak się dostać do appstore, żeby podlinkować, a chciałem wkleić, żeby było wiadomo o czym mowa, bo często bywa po kilka aplikacji o podobnej nazwie.
Save Location jest tak samo na iOS jak i Google Play, ale ja szukam konkretnie pod iOS

Apple Store może mieć skopane linki, chyba że te problematyczne co otwierałem to już dawno usunięte aplikacje.

Dobra. Ta aplikacja, którą znalazłem jest kompletnie nieużywalna. Sama się wyłącza co parę sekund, często nie można nawet jednego punktu odczytać i to niezależnie czy na IPX czy starszym IP7.
Potrzebuję czegoś lepszego.

Przetestowałem tego badziewia już z 15 sztuk. Jedna nie wydaje się bilbordem reklamowym, ale kosztuje 28zł - My GPS Coordinates Pro od TappiApps. Pytanie, czy ktoś miał z nią kontakt? Bo nie uśmiecha mi się wydać 3 dychy, jeśli się okaże kolejnym badziewiem. Ocen aplikacji brak :confused:

Osmand - można ustawić zapisywanie śladów GPS do formatu GPX i z tego formatu możesz zrobić eksport.
Jak to działa to za darmo potestuj pod Androidem pobierając Osmand+ z F-Droid.
Oczywiście pod Apple płatne, ale taki system wybrałeś to trzeba się z tym liczyć.

1 polubienie