Novicorp - po zgraniu z DVD Windows 7 na Pendrive zajmuje tylko 321 MB!

Witam, mam problem z zgraniem systemu Windows 7 Home Premium OEM 64 bit. Problem polega na tym że próbuje zgrać programem Novicorp z płytki DVD na pendrive system Windows 7, ale gdy operacja zakończy się system czyli pliki instalacyjne zajmują ze ledwie 321MB.

Gdy wykonam tą samą operacja z systemem Windows XP Home Edition to system ma pojemność 513MB a na płycie zajmuję 522MB. Oczywiście powszechnie wiadomo że Windows 7 zajmuję dużo więcej, bo 4.35 GB.

 

W czym jest problem? Może jakiś inny przez was program stosowany lepiej się spisze? Myślałem że będzie dobry bo stosowałem go do XP i byłem bardzo zadowolony.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Użyj windows 7 USB Download Tool.

Do utworzenia boot pendriva możesz użyć Universal USB Installer (ale musisz zgrać płytę do obrazu iso), uruchom, na pierwszym ekranie klikasz I Agree, następnie z rozwijanej listy wybierasz Windows 7 Installer (pod koniec listy), wskazujesz plik iso z systemem, Step 3 wybierasz swój pendrive (tylko się nie pomyl), na koniec klikasz Create, musisz jeszcze potwierdzić nadpisanie MBR i powinno zacząć się kopiowanie plików. Na zakończenie procesu powinno pojawić się Installation Done, Process is Complete!

OK, dziękuje bardzo za pomoc.

 

Pozdrawiam.