Nowa Antena do routera TP Link

Czy opłaca kupić sie nową antenę do routera TP-Link TP-LINK TD-W8901G WIFI http://allegro.pl/item1153646946_router_tp_link_td_w8901g_wifi_gwarancja.html Kupiłem właśnie ten router .Ten router ma moc 3=4 dbi i ma zasięg 300m ,a nowa antena do tego routera za 34 zł ma moc 12-14 dbi i ma zasięg do 3 km:) http://allegro.pl/item1150421119_internet_wszedzie_12_14dbi_57cm_uwaga_czytaj_opis.html Proszę o opinie i porady:)

Czy ten router nie bedzie mulil na wifi z anteną 3-4 dbi a jak bym miał antene 12-14 dbi czy lepiej by sie sprawddzała w routerach?? I czy dobrze wybrałem router mam 1,3 mb internet z netii i to chyba ADSL ? Ja kupiłem ten router bo mam laptopa z wifi i komputer stacjonarny.Jeśli grał bym przez internet w akis multiplayer na oby dwoch komputerach czy by mulilo i czy by nie był owysokiego pingu i czy antena by leppiej zrobila zeby nie mulilo ??Proszę o pomoc

Ta antena to tak wygląda:

http://www.easy-wifi.pl/OMNI11_13/OM_5.jpg

Na prawdę myślisz, że przy takiej cenie będzie miała taki zysk?

Proszę wytłumacz mi co powinienem zrobić i czy jest sens kupić tą antenę???I czy dobrze wybrałem??

Widzisz pytasz czy będzie muliło na starej antenie. Sam zobacz. Wifi ma to do siebie, że ping jest większy od przewodu (zależy od dystansu). W domu standardowa antena jest wystarczająca. Chyba, że umiesz

Ja sie chce spytac takiej osoby która ma ten router i czy widzi różnice tak to bym nie pisał ,a router jeszcze mi nie przyszedł.

Jak Ci nie przyszedł to po co kupować ? na zaś?

Poczekaj może na ten router - urządzenia z TP-Linka są na chipsetach Atheros, a te są bardzo dobre i pewnie na standardowej antenie będziesz miał satysfakcjonujący zasięg w domu/ogrodzie.

A taka antena, która chcesz dokupić jest ówno warta…

Kupiłem dla testu podobną i jest gorsza od oryginalnej TP-Linka 7dbi.

wita posiadam router NETGEAR DG834G #-o i mam pytanie jak zwiekszyć zasięg w tym modelu i jaką metodą można to rozwiązać?

prosze o szybką odpowiedz plis ![-o<