Nowa Antena do routera TP Link

(Ukawecki) #1

Czy opłaca kupić sie nową antenę do routera TP-Link TP-LINK TD-W8901G WIFI http://allegro.pl/item1153646946_router_tp_link_td_w8901g_wifi_gwarancja.html Kupiłem właśnie ten router .Ten router ma moc 3=4 dbi i ma zasięg 300m ,a nowa antena do tego routera za 34 zł ma moc 12-14 dbi i ma zasięg do 3 km:) http://allegro.pl/item1150421119_internet_wszedzie_12_14dbi_57cm_uwaga_czytaj_opis.html Proszę o opinie i porady:)

Czy ten router nie bedzie mulil na wifi z anteną 3-4 dbi a jak bym miał antene 12-14 dbi czy lepiej by sie sprawddzała w routerach?? I czy dobrze wybrałem router mam 1,3 mb internet z netii i to chyba ADSL ? Ja kupiłem ten router bo mam laptopa z wifi i komputer stacjonarny.Jeśli grał bym przez internet w akis multiplayer na oby dwoch komputerach czy by mulilo i czy by nie był owysokiego pingu i czy antena by leppiej zrobila zeby nie mulilo ??Proszę o pomoc

Ta antena to tak wygląda:

(Mmiszczuk) #2

Na prawdę myślisz, że przy takiej cenie będzie miała taki zysk?

(Ukawecki) #3

Proszę wytłumacz mi co powinienem zrobić i czy jest sens kupić tą antenę?????I czy dobrze wybrałem??

(Mmiszczuk) #4

Widzisz pytasz czy będzie muliło na starej antenie. Sam zobacz. Wifi ma to do siebie, że ping jest większy od przewodu (zależy od dystansu). W domu standardowa antena jest wystarczająca. Chyba, że umiesz

(Ukawecki) #5

Ja sie chce spytac takiej osoby która ma ten router i czy widzi różnice tak to bym nie pisał ,a router jeszcze mi nie przyszedł.

(Bolo92) #6

Jak Ci nie przyszedł to po co kupować ? na zaś?

Poczekaj może na ten router - urządzenia z TP-Linka są na chipsetach Atheros, a te są bardzo dobre i pewnie na standardowej antenie będziesz miał satysfakcjonujący zasięg w domu/ogrodzie.

A taka antena, która chcesz dokupić jest ówno warta...

Kupiłem dla testu podobną i jest gorsza od oryginalnej TP-Linka 7dbi.

(Mati2311 94) #7

wita posiadam router NETGEAR DG834G #-o i mam pytanie jak zwiekszyć zasięg w tym modelu i jaką metodą można to rozwiązać?

prosze o szybką odpowiedz plis [-o<