Nowa buda, co wybrać?

Witam, mam 2 możliwości konfiguracji komputera do wybrania, polećcie mi która jest lepsza, szybsza, chciałbym by działała dłużej.

Płyta główna ASR Intel945PL ATX 10XUSB,

Procesor boxINTEL Pentium IV (x2) 3.0 GHz s775 HT DUAL CORE FSB 800 MHz, 2x2MB cache, 

pamięć DDRAM II 1024 MB PC533, 

dysk sATA II - 250GB 7200rpm, 

Karta graficzna Radeon X1300 256MB PCIex TV.
Procek Athlon 64 x2 3800+ s.AM2 BOX

Płyta główna MSI K9N Neo-F nForce 550 s.AM2 PCI-E

Pamięć Geil 1GB DDR2 667 dual channel kit 4 4-4-

Dysk Seagate ST3250820AS 250 GB sAta II 8mb

Grafika Gigabyte 7600GT 256 MB 128Bit PCI-E DDR3.

:slight_smile:

Wybrałbym opcje nr 2 lepsza płyta główna procek ok grafa też :slight_smile:

To i to jest niezłe, ale ja jednak wybrałbym bramke numer dwa :smiley:

Z tych dwóch to 2 , ale napisz ile chcesz kasy wydać na ten sprzęt to może coś lepszego złożymy? :o

Według mnie też opcja druga :wink:

Opcja 2

Ja bym brał 2 ogólnie lepszy, ale zawsze można coś zmienić bo jest mało dokładnych opisów, np. zasilacz bo ja sądze że to oferta ze sklepu to właduja do budy Codegena i dadzą pląbe i nie będziesz wiedział co masz, a jak złorzysz samemu z pomocą forumowiczów to będziesz wiedział co masz w obudowie i satysfakcja większa nie ma to jak składanie własnego komputera :smiley:

wymieniaj tylko to, na DFI Infinity NF Ultra II-M2 (nForce4 Ultra) rev. A, albo to Asus M2N-E

zarzuć jeszcze info o zasiłce i cenie tego kompa.

Czyli inną płyte polecasz ? Co do zasilacza niewiem, bo poprosiłem w Prolinie aby mi kompa złorzyli i tyle. 1sza oferta to już cały u Górskiego zestaw (taka sieć sklepów). Nie znam sie zbytnio na tym co i jak, jeżeli chodzi o hardware, co do czego najlepiej.

Thx za odp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 8)

Cena 2550 koło tego.

tak

to się dowiedz co i jak z nim, jakiej firmy, bo na nim nie można oszczędzać :wink:

pewnie zaraz ktoś wyskoczy z tym, że polecam taniego fortrona, wpierw niech taka osoba zajrzy pod swoją odudowę, a później się udziela.

w Vobisie fajna oferta jest.

Procek Intel Core 2 DUO e6300

2MB L2 Cache, 1.86GHZ 1066 MHz FSB) Dual-core, xD-Bit, EM64T, EIST, VT

Płyta głowna ASUS (niewiadomo jaka…)

Ramy 1024 MBDDRam2- 533 MHZ

Dysk twardy 250, 7200 obr. 8MB, SATA 2

nagrywarka,czytnik kart,

Grafika NVIDIA GeForce 7300GS 256 MB, Wyjście TVi DVI

2 lata gwarancji 3000 na 20 rat po 150 zł (0%)

zdecydowanie druga opcja. świetna płyta główna - to trzeba podkreslic.

No właśnie.Pewnie najtańsza.

Jakiej firmy ? Pewnie No name.

Jaki model?

3000 zł ?

Jeżeli już oscylujemy w okolicach tej ceny i mówimy o conroe , to popatrz na mój zestawik. Jeżeli dobrałbyś tańszą obudowęi zasiłkę ( ale dobrą) to myślę , że też wylądujesz w okolicach 3000 zł. A zestaw jest super.

Zobacz to ( nr 1) i to bez podkręcania:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50660

:smiley: :smiley: :smiley:

a w czym ona taka świetna?

Pamiątki bym wymienił na PDP Patriot i dysk na Samsunga.

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 13:06

I płytkę głójną Biostara któa jest tak samo wydajna, ale tańsza.

I tu się zgadzam . Gdy ja kupowałem do wyboru miałem drogiego Asusa i lekko tańszego Gigabyta. Popieram pomysł McDracullo. A zestaw jest niesamowity.

Bartek weź w końcu spójrz czasem na klawe, albo na monitor, bo już nie dobrze się robi jak czytam Twoje posty …

pewnie jakiś GB, bo napewno nie Galaxy,

i nie samowicie się kręci :stuck_out_tongue: