Nowa forma spamu od Pekao S.A

Nie rozumiem głupiej polityki tego banku. Dzwonią do wszystkich klientów na ślepo (nawet do tych, którzy nie mają zdolności kredytowej - jak ja) z propozycją spotkania w oddziale i naciągnięcia na kredyt - co w moim przypadku i tak spotkałoby się z odmową (sic!). Ostatnio się wycwanili i tym razem gdy dzwonią to nie przechodzą od razu do rzeczy tylko najpierw niby z troską o klienta aby potwierdzić ostatnią transakcję np. odmowa wypłaty z bankomatu lub ostatnia płatność kartą. To tylko zasłona dymna przed propozycją spotkania w oddziale, która pojawia się na końcu rozmowy :wink:

 

Praktycznie nie da się “wykasować” numeru telefonu z ich bazy w oddziale. Mimo, iż Pani w oddziale wyraźno powiedziałem, że nie chce by dzwoniono do mnie z ofertami handlowymi i otrzmymałem potwierdzenie, że “już nie będą” nadal dzwonią. Podobnie jest przy zakładaniu nowego konta, jeśli zastrzeżesz, że nie chcesz żadnych ofert na telefon i nie wyrażasz zgody na udostępnianie danych w celach marketingowych - nadal będą dzwonić.

 

Odradzam wszystkim ten bank, większego dziadostwa w żadnym innym nie widziałem.