Nowa instalacja Windows XP - brak dźwięku i internetu

zainstalowałem nowego Windowsa XP gdy go zainstalowałem (pierwszy raz samemu go instalowałem) okazało sie że nie działa mi dźwięk internet itp.

jak to naprawic .próbowałem sterowniki sciągnac na innym kompie i wgrać do tamtego ale nic to nie dało .

Podaj jaką masz płytę główną.

Masz zainstalowany Service Pack 3?

to chyba jednak coś ze sterownikami - sprawdź czy we właściwościach systemu, czy wszystkie urządzenia są poprawnie zainstalowane

czy są jakieś nieznane lub ze znakami zapytania

AM2NF6G-VSTA

Dodane 30.07.2013 (Wt) 16:26

system powoduje blue screeny

załącznik http://wstaw.org/h/4d15ebe085b/

Hej,

Sterowniki do płyty znajdziesz tutaj.

Ze screena wynika, że mamy do czynienia przynajmniej z dwiema rzeczami:

:arrow: dysk mocno się przegrzewa, co wpływa negatywnie na jego wydajność,

:arrow: pojawiają się błędy transferu CRC, co może wynikać z uszkodzonego kabla transferowego, którym dysk jest połączony z płytą główną. Jeśli to możliwe, przypadłoby się zmienić ten kabel SATA.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Na gołej instalacji Windowsa nie masz żadnych sterowników .Zadnych,tylko goły system dlatego niema dzwięku ani internetu.Internet konfigurujesz kikając w panel sterowania w menu start-potem centrum sieci i udostępniania,następnie skonfigurój nowe połączenie lub w menu połącz z siecią.Wybież swój internet i uzupełnij dane.Proste jak drót:-))

Dodane 31.07.2013 (Śr) 22:18

jak w prosty sposób wgrać sterowniki do karty dzwiękowej:Menu start-panel sterowania-menadżer urządzeń.Odszukaj kontrolery dżwięku gier…

potem kliknij na to i w górnym menu wybież aktualizuj oprogramowanie sterownika(odszukaj).System sam wyszuka sterowniki wyszukując ich w necie i sam zainstaluje.To samo zrób z innymi podzespołami kompa,jeśli nie masz sterowników.Najlepszy sposób.

Hej,

Może w przypadku systemów Vista i wyższych wyszukiwania zakończy się powodzeniem. Niestety w przypadku Windowsa XP tak kolorowo nie jest - w 99% przypadków sterownik nie jest znajdowany.

Pozdrawiam,

Dimatheus

mam jeszcze taki problem http://wstaw.org/h/7f3ce7af351/ http://wstaw.org/h/8f270fac9cb/ w trybie awaryjnym oczywiście działa mi komputer ale w normalnym czasami tak czasami nie

Sprawdź: http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind … 2f5d875493