Nowa karta do nowego kompa

Witam kupiłem nowy komputer ma tylko 2 dni .

Sprzęt:

Procesor Inter Celeron Inside 2.60ghz

Ram 4gb ddr3 1 kość

Karta Intel HD graphic zintegrowana

Zasilacz ATX 400W PFC 120MM

i mam pytanie, zamówiłem sobie karte i czy zasilacz da sobie z nią radę ? : http://www.morele.net/karta-graficzna-p … 96-507109/

I czy będzie się coś działo jak będę miał zainstalowanie sterowniki do dwóch kart od tej Intel HD zintegrowanej i tej nowej ?

Hej,

A jaki to dokładnie zasilacz - tzn. jakiego producenta?

Po włożeniu karty dedykowanej do portu PCI-E karta zintegrowana zostanie zdeaktwowana i działać będzie tylko karta dedykowana.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czyli rozumiem że będę mógł odinstalować sterowniki od zintegrowanej, a w sprawie zasilacza tylko tyle wiem na jego temat . Cała firma komputera to NTT więc zasilacz powinien być taki sam , posiada 400w .

Nie musisz odinstalowywać sterownika od karty zintegrowanej.

Najlepiej otworzyć obudowę komputera i spisać dokładnie to co na nalepce.

Pzdr

GT 630 nie nadaje się do gier i nie opłaca ci się kupować tej karty bo większej różnicy od tej grafiki zintegrowanej nie odczujesz

Nie no na zintegrowanej karcie nawet wiedźmin 1 na full się tnie, a widziałem testy na YT i karty na chipsecie GT 630 daję rade nawet z Crysisem 3 przy 50 FPS . Już zamówiłem więc odwrotu nie ma, ale ze słów posiadaczy tej karty wyczytałem że ac3 czy bf3 chodzą płynnie na max detalach.

hahahahahahahahahahaha

nie no zaraz padnę człowieku Crysis 3 czy BF3 na tej karcie nawet nie uruchomisz nie no rozwaliłeś mnie teraz na części

gratuluje zakupu :smiley:

max detale to ja miałem na GTX560Ti który kupiłem już ponad dwa lata temu za 850zł i jest jak 6 takich GT630 jak nie lepiej

jakie testy ty patrzyłeś według tych http://pclab.pl/art52489-7.html to C3 na high przy rozdzielczości 1280x1024 na GT640 która jest od GT630 troszkę mocniejsza uzyskano 21fps a na płynną grę trzeba 30fps na tej co kupiłeś będzie jeszcze mniej

Przesadziłeś trochę… :wink:

Odpaliłem BF3 na GT220 1Gb DDR3 a co najważniejsze, przyjemnie grało się na średnich detalach.

Martwiłbym się tutaj jeszcze o procka.

dopisałem link do testów i nie przesadziłem

pamiętaj o tym że BF3 można było uruchomić na DX9 z tego co pamiętam a C3 już tylko na DX11 co zjada ponad 20 fps

a procek to już w ogóle leży na moje oko tych gier nie odpali

przecież ten komputer się już nie nadaje lub ledwo nadaje do filmów w wysokiej rozdzielczości czy nowego office a my tu o grach mówimy troche się zagalopowaliśmy

BF3 na max detalach przy GT630 dowcip miesiąca przecież ja nie wyrobie :smiley: :smiley: :smiley: