Nowa karta graficzna do 3-letniego komuptera

(Pawelrafal4) #1

Witam, jak w temacie mam zamiar wymienić w swoim komputerze kartę graficzną, oczywiście zasilacz też do wymiany

Co polecacie?

Specyfikacja:

Procesor: AMD Phenom AM2+ x4 2,31Ghz QuadCore 9650

Aktualna grafika: ASUS GeForce 9600GT 1GB

Płyta główna: Gigabyte AM2 GA-M56S-S3 NF560

Dysk Twardy: Western Digital 320GB SATA 2

RAM: 4GB DDR2 Kingstone 800Mhz

Zasilacz; Modecom 400W Feel2

Windows XP Home Edytion SP3

Na samą kartę mogę wydać 600-700zł.

Chcę by Modern Warfare 3 chodziło na max detalach.

Nie widzi mi się kręcenie procka (OC) no ale jak trzeba będzie no to...

Z góry Dzięki.

(Bartolini234) #2

Myślę,że jeśli na kartę możesz wydać do 700 złotych dobrym wyborem będzie Radeon HD 68 50/70.Link do kart w tym przedziale http://www.ceneo.pl/Karty_graficzne;004+m1+n699.htm

(Zaq30) #3

nawet nie myśl o wymianie grafiki zanim nie wymienisz zasilacza a bardziej tworu zasilaczopodobnego bo ci tą kartę zjara jak i resztę sprzętu

-- Dodane 02.10.2011 (N) 18:16 --

A co do karty to przy kwocie do 700 spokojnie dostaniesz radeona 6870 jest bardzo wydajna do swojej ceny choć procek prawdopodobnie ci ja ograniczy, przy założeniu że wymieniłeś zasiłkę.

(Pawelrafal4) #4

Tak tak, zasilacz wymieniam na 550w, 600w, a co do grafiki to byle tyko procek dał rade, a GTX 550 pociągnie? albo chociaż 460 bo gts250 czy gtx 2xx jakoś nie widze...

(kastelof) #5

a jaki socket masz w płycie? Bo chyba lepszą wydajność byś miał kupując nowego proca np AMD phenom x2 550 lub coś koło tego albo najlepiej phenoma x4 955. Phenom ok 400 zł, sprzedajesz swojego geforca i jeszcze coś byś dołożył żebyś miał z 500-700zł i kupujesz np tego radzia hd 6870 i kompik chula aż miło :wink: tylko nie jestem pewny czy te procki ci wejdą do płyty, ale takie rozwiązanie było by bardziej opłacalne

(Pawelrafal4) #6

Procka nie mam zamiaru na razie wymieniać.

(Zaq30) #7

Kupno phenoma do tej płyty to nie najlepszy pomysł bo to nie ta przystawka ,ja na twoim miejscu opchnąłbym to co masz i powoli składał nowy sprzęt .

(Pawelrafal4) #8

Powiem tak, NA RAZIE chcę tylko nową grafike, którą uciągnie ten procek, na wakacje kupie nowy PC. Także to nie jest inwestycja na lata tylko chwilowa, żeby w miarę dobrze pograć w Modern Warfare 2, 3.

EDIT:

Ok, już chyba wybrałem,

OCZ ZS 550W http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... 1c22b0a0c6

Gigabyte HD 6850 http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=89751

Pytanie, czy ten Radek pasuje do płyty, Czy będzie dobrze śmigać na tym Procesorze?

(Zaq30) #9

zasilacz przyszłościowy karta dobra na teraz we wakacje pewnie na niewiele się zda kiedy zmienisz sprzęt ale na dzień dzisiejszy procek ci ją ograniczy

(Pawelrafal4) #10

Jak bardzo ograniczy?

(Zaq30) #11

podejrzewam ze większej dużo większej różnicy jak przy obecnej grafice mieć nie będziesz

(Pawelrafal4) #12

Czy AMD Phenom II X4 965 Black Edition będzie pasował do płyty głównej i działa z DDR2? Jak nie to podajcie najlepszy możliwy procesor do mojego PC, byłbym wdzięczny.