Nowa karta graficzna do 300zł

witam! mam pytanie: czy orientujecie sie czy można jakąś karte graficzną do 300zł ze złączem AGP??

Do czego ma być ta karta??

P.S poszukaj ostatnio było pełno takich tematów.

Radze ci wziąść tą http://www.allegro.pl/item124565715_gef … v_bcm.html

bardzo dobra karta

a z ATI to tą http://www.allegro.pl/item122352624_rad … s_ss_.html

wziąłbym tą pierwszą :smiley:

weź zamilcz,

za 300 zł to poszukaj R9800pro/R9700pro :wink:

wirgus dzięki

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 8:45

znalazłem coś takiego http://sklep.benchmark.pl/pelny_9650.html czy wg was moze cos takiego byc?? Bo dla mnie całkiem niezła :mrgreen:

lub taka karta: http://sklep.benchmark.pl/pelny_27570.html

jesli juz to tego x1300 bym bral. ten 9600 to juz stara i dosyc powolna konstrukcja. A wogole to bym sie zastanawial nad jakims radeonem 9700/9800 lub geforcem 6600/6800 - beda zdecydowanie wydajniejsze a za podobna kase. ina pewno lepiej sie podkreci.

Jedyna zaleta tego X1300 to tylko obsługa SM3 i nic więcej bo mój Radeon 9800 Pro (256bit) jest to napewno konstrukcja dużo wydajniejsza mimo że ma już troche czasu na tej grafice ograsz w najnowsze gierki.

żadna z tych,

święte słowa, znajdź na allegro jakiegoś radka 9700pro/9800pro :wink:

Shawn Michaels czy to tak karta którą masz?? http://sklep.benchmark.pl/pelny_17146.html

Koledzy dobrze ci doradzaja. 9800 to piekna karta graficzna a lepiej troszke pozbierac i kupic ta lepsza, poniewaz wychodza caly czas nowe i co gorsze bardziej wymagajace gry musisz na to patrzec, wiec kup cos mocniejszego zeby potem nie bylo placzu ze cos nie chodzi a kupilem za tyle i tyle :slight_smile:

pozdrawiam

porownaj sobie sam oba modele,na cene nie patrz bo jest stara. kliknij

jak widac 9600 obsluguje nowsze te bajerki co sprawiaja ze gra lepiej wyglada(te cienie i wszystkei sprawy) wiec to moze byc znaczace przy zakupie z mysla o przyszlosci.ja bym wybral te nowsza jednak.

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 13:10

aczkolwiek zgodze sie ze te radki sa wydajniejsze. choc jesli zalezy ci na czyms naprawde dobrym to za 300 zł nie kupisz nic takiego :slight_smile: ale moze pojawia sie takei gry co beda wymagac obslgi directx 9.0c i wtedy kicha :stuck_out_tongue: radek sie nie przyda

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 13:16

spójrz sobie na ten wykresik dotyczacy wydajnosci w obsludze efektów w 3d mark 2005 i jak widac starsze radeony 9800 radza sobie nie za dobrze :stuck_out_tongue_winking_eye:

http://pclab.pl/art17356-28.html wiec przypuszczam ze w wersji 2006 w ogole wysiadaja . ale cokolwiek kupisz bedzie dobre bo za 300 zł nic wielkiego nie kupisz

:shock: te bajerki to niezadużo Ci dadza. ;]

jak się nie przyda? Może wymagać conajwyżej softwerowo DX 9.0c a sprzętowo 9 w zupełności wystarczy.

:shock: :shock: :shock:

No to niech kupi FX’a nie? Przecież nic wilekiego nie kupi :x

danzelmario zamilcz…

Tak to jest ta karta . No czy ja wiem wszystkie obecne mi gry chodzą bardzo dobrze nawet CALL OF JUAREZ który wymaga conajmniej właśnie radka 9800 chodzi mi wyśmienicie na 1024*768 z średnimi detalami . jest to najlepszy wybór w tej cenie i niepolecam żadnych Geforców FX ze względu na słabszą wydajność no ewentualnie jak coś to można wziąść FX 5950 ultra ale to wyjątek

ps tamten artykuł jest porównujący mojego radka 9800 pro z gf 6600 i wynika jasno że radeon jest wydajniejszy i to nawet sporo nie mówie już o nowszych grach dlatego że gf 6600 nawet po włączeniu wszystkich bajerów po prostu sie dusi

McDracullo

a co uwazasz ze karta za 300 zł to jest super? to tak jak kiedys gf2 mx tez kosztowal 300 zł i szybko zszedl na psy! ja tylko mowie ze za te kase to nie kupi sie nic nadzwyczajnego a fx ja nie proponuje to twoja propozycja :o .

i nie zamilcze bo spojrz na testy czlowieq. z nich jasno wynika ze chociazby w 3d marku 03 6600 jest szybszy od 9800 XT nawet! wiec im nowsza gra tym 6600 bedzie lepiej sie sprawowal od starego 9800!

a co grasz w 3dmarki? :o

a zobacz na 3dmark 01, tam R9800 prowadzi, a sprawdź 3dmark06 i tam 6600 będzie prowadził,

Mc i polecanie fx, to by był koniec świata :!:

w jednej grze wygrywa Radek w innej Gf, wiadomo o jakie chodzi.

wieksze napisz! :mrgreen:

jakie fajne dziecko neo. Nowe :slight_smile:

taak… nie samymi smarkami człowiek żyje.

A czy Ty czytać nie umiesz?

ja uwazam ze w nadchodzacych grach prawdopodobnie to 6600 bedzie lepszy a nie radek. trzeba spojrzec na wyniki w nowych grach(bo kto sie sugerowac bedzie wynikiem w programie z 01 roku?:lol:) takich jak obivilion czy nadchodzacy gothic i ja stawiam na 6600 jednak!tak samo bylo z titaniumami. tez niby byly lepsze od tych slabszych fx-ów w wielu grach i co z tego wyszlo? nic titaniumy posiadaly jak pojawily sie gry wykorzystujace technologie zawarte w fx-ach!

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 12:05

po co polecac karte która byłą dobra 2 czy 3 lata temu jak przez 3 lata duzo sie zmienilo bo w swiecie komputerów 3 lata to wiecznosc-no troche przesada :smiley: radeon bedzie sobie coraz gorzej radzil z kazda nadchodzaca gra. lepiej wybrac cos nowszego obojetnie czy nvidia czy radeon obie firmy sa ok.

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 12:06

ja nie zamierzam ske klucic chcesz to PW. tu doradzic trzeba czlowiekowi co ma kupic.

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 12:09

powiedzialem swoje zdanie i tyle ten kto zamiescil temat sam wybierze co zechce. choc jak chcesz janszatan wybrac naprawde dobra karte to conajmniej ze sredniej polki bo kupowanie najtanszych jest nie oplacalne…dlugo na nich nie pojedziesz niestety. :lol:

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 12:39

za 300 zł wiekszosci kart bedzie dobra i nie spodziewaj sie janszatan, ze ktos ci poleca jedna to ona bedzie super a inna to juz kompletne dno. ale zadna stara karta do niczego sie nie nadaje wiec fx panie McDracullo ktorego tak poleciles to odpadaja. jakakolwiek kłutnia nie ma sensu bo nie rozmawiamy tu o niczym nadzwyczajnym tylko o kartach z najnizszej półki cenowej.

Nie wiem poco dyskusja że koleś zagra w Obliviona na sensownych detalach czy Gothica 3 na 9800Pro czy GF 6600, a osobiscie mam Radeona 9700Pro i spisuje sie znakomicie, aczkolwiek, autorowi tematu radziłbym szukac jakiegoś selekta GF 6600 powiedzmy takiego 6600@GT wtedy to już sensowniejsza karta, bo Radki 9700Pro/9800Pro sa już troszke starawe i zaczną sie dławic w najnowszych grach, ate porównania do 9600Xt mnie rozbroiły

no nie wiem jak ci gra chodzi ale to troche stara karta wiec raczej na wysokich detalach nie pograsz chyba ze w rozdzielczosci 1024 na 768 ale skoro ci jakos chodzi to dobrze choc to subiektywan ocena ,jednemu chodzi dobrze innemu nie. a porowywanie tych nowych kart do takiej jak 9600 jest co najmniej smieszne i koles kompletnie sie nie zna albo sam ma taka i chce sie pochwalic :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 14:45

ja po prostu nie jestem za karta ktora ma 3 lata czy wiecej. bez sensu cos takiego kupowac nawet jak chodzi teraz dobrze. za pol roku moze chodzic tragicznie bo wiadomo co to producenici wymysla.

no masz rację,

no i dalej masz rację,

no do tej ceny to trudno by dostać 6600GT, bo zwykły 6600 to wysiada.

w nadchodzących grach to obie karty będą generowały obraz na poziomie 10-15 klatek jak nie mniej,

kto mi powie jakie to technologie? McD może Ty? :stuck_out_tongue: