Nowa karta graficzna do laptopa - jaką wybrać?

Siemacie, otóż od roku planuje kupno nowej graficznej i nie wiem jaka by pasowała do mojej płyty głównej, posiadam FUJITSU SIEMENS Z17M2.0.

Chodzi mi o kartę max 150 zł która wyciągnie przynajmniej 60 fps w GTA San Andreas na średnio-dobrych ustawieniach i nie spali się po tygodniu grania.

Polecacie jakąś dobrą? Nvidia odpada ponieważ nie przekonałem się do tej firmy, interesuje mnie jakaś dobra karta od Radeona. Proszę o pomoc w wyborze :slight_smile: .

Google twierdzi, że to jest laptop, czy to prawda?

Taak, to laptop :wink:

PS. poprawiłem nazwę tematu żeby każdy wiedział o co chodzi ;D

Trafiłem na jeden temat z podobnym pytaniem do Twojego, niby można zmienić kartę w tym lapie, choć ja trochę w to wątpię, jednak, musisz szukać karty mobilnej, nie zwykłej jak do blaszaka, czy taką dostaniesz, ciężko mi powiedzieć. Nadal mam wątpliwości co do opłacalności i wykonalności takiej operacji… :slight_smile:

A mógłbyś mi polecić jakąś stronkę z kartami do tego laptopa? Od wczoraj w google szukam i nie mogę znaleść.

popatrz na ebay tam najprędzej cos znajdziesz. W Polsce będzie ciężko coś dostać, bo nadal jesteśmy w epoce kamienia łupanego i większość myśli że laptop nadaje się tylko do prac biurowych, nie mniej na ebay znajdziesz karte, problem jedynie będzie z ceną, ostatnio jak kupowałem kartę mobilna wydałem jakieś 300zł (niestety mobilne są droższe od tych zwykłych do stacjonarek). Co do wymiany to sprawa wygląda dość prosto, na stronie FUJITSU poszukasz instrukcji serwisowej do swojego modelu, tam będzie dokładnie opisane jak się dostać do karty i jak ją wymienić

Eh, czyli trzeba znowu miesiąc zbierać :wink: Cóż, mówi się trudno jakoś przetrwam grając na 8 FPS (albo wyrzucę laptopa przez okno), dzięki za radę thid.