Nowa karta graficzna pod AGP (300-350zł)

Jaką kartę pod AGP polecacie. Najlepiej żeby miała 256Mb lub 512Mb. Myślałem o HIS RADEON X1650PRO ICEQ 512MB ale chcę zobaczyć co wy mi proponujecie. Aha najlepiej żeby można było grać w Gothic 3, NFS PS, Oblivion itp

słaby procek, za mało ramu, zasilacz pewnie też kiepski a ten radek o ile dobrze pamiętam wymaga podłączenia dwóch lini +12V…

lukasz11 Radziłbym zbierać na nowego kompa

co ci da taka mmocna karta jak procek nie jest dobry a nad ramem chce sie płakać

ram kupię niedługo, procka raczej też, i zasilacz tez 450W

ja bym go troszkę pokręcił kupił 1gb ram a tak karta którą chcesz kupic ujdzie

No tak, jak kupię lepszy zasilacz(450W lub 500W) to wtedy podkręcę procka. Ram kupuję 1GB. Do ilu MHz można podkręcić mojego procka??

jak już ktoś tu słusznie zauważył : zbieraj na nowego kompa;] nie opłaca się takiego sprzętu “modernizować”;]

nie chce go modernizować dylko kupic karte graficzna i ramy.

a to nie jest modernizacja?

a zresztą nowa grafa ci nic nie da… ramy tez nie… po wymianie proca na athlona x2 mozemy gadać :stuck_out_tongue:

Zresztą 1GB RAMu nie wystarczy ci do komfortowej gry w Gothic 3 na przykład, tym bardziej, że RAM to DDR. Najlepiej jakbyś miał ze 2GB DDR2, ale to musisz wymienić płytę główną. Ja jak poprzednicy - radzę zbierać na nowy komputer.

Co kupić najpierw: Płytę Główną, RAM, Karte grficzna, czy procesor??

Nowy komputer, niema sensu pakowac w niego pieniedzy , wpakujesz i tak nic niezskasz.

http://allegro.pl/item260723219_leadtek … _agp_.html :slight_smile: :mrgreen:

może chłopak nie chce zmieniac kompa tylko go troche zmodernizować

tylko że taki ruch sie niopłaca

to co mam w opisie kosztowało okoł 850 zł na początku pażdziernika. Dodaj karte graficzną i “może” sobie pograsz w NFS i Obliviona :smiley:

Nie wiem jak z grafikami teraz stoja, ale jak bedziesz zmienial zasilacz polecam Chieftec 450W - cena okolo 180 zł - Super cichy i wydajny zasilacz naprawde warto, mam taki i jestem zadowolony bardzo