Nowa karta graficzna pod AGP (300-350zł)

(Lukasz12b) #1

Jaką kartę pod AGP polecacie. Najlepiej żeby miała 256Mb lub 512Mb. Myślałem o HIS RADEON X1650PRO ICEQ 512MB ale chcę zobaczyć co wy mi proponujecie. Aha najlepiej żeby można było grać w Gothic 3, NFS PS, Oblivion itp

(witek-pl) #2

słaby procek, za mało ramu, zasilacz pewnie też kiepski a ten radek o ile dobrze pamiętam wymaga podłączenia dwóch lini +12V...

(Rastko1) #3

lukasz11 Radziłbym zbierać na nowego kompa

(Badurs) #4

co ci da taka mmocna karta jak procek nie jest dobry a nad ramem chce sie płakać

(Lukasz12b) #5

ram kupię niedługo, procka raczej też, i zasilacz tez 450W

(Badurs) #6

ja bym go troszkę pokręcił kupił 1gb ram a tak karta którą chcesz kupic ujdzie

(Lukasz12b) #7

No tak, jak kupię lepszy zasilacz(450W lub 500W) to wtedy podkręcę procka. Ram kupuję 1GB. Do ilu MHz można podkręcić mojego procka??

(Jan Szatan) #8

jak już ktoś tu słusznie zauważył : zbieraj na nowego kompa;] nie opłaca się takiego sprzętu "modernizować";]

(Lukasz12b) #9

nie chce go modernizować dylko kupic karte graficzna i ramy.

(klopas) #10

a to nie jest modernizacja?

a zresztą nowa grafa ci nic nie da... ramy tez nie... po wymianie proca na athlona x2 mozemy gadać :stuck_out_tongue:

(Klik9) #11

Zresztą 1GB RAMu nie wystarczy ci do komfortowej gry w Gothic 3 na przykład, tym bardziej, że RAM to DDR. Najlepiej jakbyś miał ze 2GB DDR2, ale to musisz wymienić płytę główną. Ja jak poprzednicy - radzę zbierać na nowy komputer.

(Lukasz12b) #12

Co kupić najpierw: Płytę Główną, RAM, Karte grficzna, czy procesor??

(Koks497) #13

Nowy komputer, niema sensu pakowac w niego pieniedzy , wpakujesz i tak nic niezskasz.

(M Pk) #14

http://allegro.pl/item260723219_leadtek ... _agp_.html :slight_smile: :mrgreen:

(Badurs) #15

może chłopak nie chce zmieniac kompa tylko go troche zmodernizować

tylko że taki ruch sie niopłaca

(1kalor) #16

to co mam w opisie kosztowało okoł 850 zł na początku pażdziernika. Dodaj karte graficzną i "może" sobie pograsz w NFS i Obliviona :smiley:

(Gacor002) #17

Nie wiem jak z grafikami teraz stoja, ale jak bedziesz zmienial zasilacz polecam Chieftec 450W - cena okolo 180 zł - Super cichy i wydajny zasilacz naprawde warto, mam taki i jestem zadowolony bardzo