Nowa karta graficzna-- radY

Witam! W związku z

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Mianowicie spaliła lub nie wiem co się z nią stało mi karta graficzna GeForce6600. Bardzo było mi to nie na rękę lecz jak mus to mus i trzeba wymienić. Mam teraz GeForce 2 a długo normalny człowiek w tych czasach na tym nie pociągnie :slight_smile:

Więc tak… zamierzam kupić nową kartę graficzną.

Nie jestem maniakiem gier, lecz jak dostane jakąś nowość to chętnie wyprobowuje. Karta powinna być dobra do o/c (to umie :mrgreen: ) oraz kosztować do 300zł. Mój cały konfig pod spodem.

Ja myślałem nad

Galaxy 7600 GS Zalman DDR3, 256mb GWAR.

Aha i co jest lepsze GS czy GT?

no i jeżeli ktoś ma jakieś rady co zrobić z tą starą karta mile widziane.

ja polecam palit gf 7300gt sonic 256 mb ddr3 jest zajefajna POLECAM

lepszej nie kupisz

pomyśl i porównaj :stuck_out_tongue:

GT bardziej wydajne

Palit 7600 GS - Polecam :mrgreen: :smiley:

Noo ja też polecam xD

No chyba GT jest lepsze z tego co wiem i z tego co porównałem :stuck_out_tongue:

tylko czy znajde 7600GT Galaxy + zalman? I jak u tej karty Oc?

GT za 3 stówki nie znajdziesz, co najwyżej GS

Nie pomyślałeś. :stuck_out_tongue:

Karty są. Po co dopłacać do GT jak planujesz o/c? GS takty na rdzeniu +60 i jest GT.

No to brać jakiegoś Galaxy 7600 GS + Zalman DDR 3 256mb?

Czy moze jeszcze jakas inna karte? Lecz mysle ze ta mi wsystarczy,

Tak jak napisał

Tobi

Po co przepłacać?Lekkie podkręconko i jest GT :smiley: .A chłodzonko zalmanka z 7600GS i super karta jest :D. ddr3 jak najbardziej ale żeby dobrze podkręcić krótki czas dostępu pamięci i se ładnie podkręcisz


Nie moge się doczekać 7300gt zalman editon 128mb ddr3 1,4ns i podkręconko że nie ma bata :wink: .Jutro będzie :faja: i kompek jak ta lala :smiley: bez celerona będzie jak w niebie :smiley: xD

A jak z tym czasem dostępu? Jak najmniejszy oczywiście?

Tak jak najmniejszy :smiley: będe miał karte z 1,4 ns i se pewnie nieźle podkręce :wink: .Znajdź karte z najkrótszym czasem dostępu odpowiadającej tobie cene i zalmankiem :wink:

A czas dostepu ma wplyw na OC i wydajnosc (no na to na pewno) ?

Czas dostępu ma wpływ na oc im mniejszy czas dostępu tym więcej podkręcisz :yes: a na wydajność to chyba też :wink: oczywiście chłodzonko też gra role zalmanek :mrgreen:

często różnica między 2ns a 1,4ns to tylko papierkowa różnica…

Przeczytaj to dokładnie :wink:


Mam już karte 7300GT 128mb ddr3 zalman super wygląda karta :smiley:

http://proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+Z3

Karta Zalman Edition, koszt 325zł i spokojnie do GT podkręcisz. :slight_smile:

Wg nvidii wer GT ma mieć 560 gpu 1400 mem, tu 600/1500, nawet nie trzeba kręcić :stuck_out_tongue:

takie oc bardzo łatwo samemu wykonać potrzebne 2 programy:

NiBitor

Nvflash

cały proces zajmuje 3min :stuck_out_tongue: