Nowa Karta Graficzna

Witam.Posiadam pakę Dell Optiplex GX520 z grfiką 225 mb czy jest możliwość zamontowania karty 1Gb ddr3 128 bit PCI-Express 16. to co posiadam: intel Pentium dual-core 2*2.8 GHZ/Grafika intel 225mb/1gb ram/160 gb dysk.

Z tego co tutaj jest http://support.dell.com/support/edocs/s … /index.htm

wynika że są 3 wersje tego komputera. Podaj którą wersję masz z powyższego linku.

jest to DESKTOP Computer.

Niestety w twoim komputerze nie ma możliwości zamontowania nowej karty graficznej (ewentualnie na PCI jednak to już historyczne karty i nie ma to najmniejszego sensu), musisz zadowolić się zintegrowaną grafiką.

Pozdrawiam.

Zobacz : http://allegro.pl/radeon-hd-4350-1gb-dd … 44957.html do owego modelu są karty

Emil139 , widocznie sprzedawca wprowadza w błąd, z dokumentacji jasno wynika że żadna wersja nie posiada PCI-E x16, jedynie “Mini Tower Computer” posiada złącze PCI-E x1 ale pod nie i tak nie podłączysz karty graficznej, w twojej wersji “Desktop” są tylko 2 złącza PCI.

Pozdrawiam.

Podaje link gdzie kupiłem della :http://allegro.pl/show_item.php?item=1539937213 na zdj są widoczne gniazda(niestety brak PCI-E 16). Do środka nie patrzyłem bo gwarancja.Potrzebuje kartę pod grę Crysis 2.Dzięki za poświęcony czas

To nie jest PCI-Express, musisz się pogodzić z tym, że ten komputer nie służy do gier.

Tak przy okazji, taki opis widnieje w aukcji:

Do tego screeny/artworki z gier, które się na tej integrze zapewne nawet nie odpalą. Na miejscu kilku osób udałbym się do Rzecznika Praw Konsumenta.

No tak.dzięki za informacje.temat uważam za zamknięty