Nowa karta graifczna do 200zł

(Jacek9613) #1

Witam! Szukam kart graficznej do 200 zł :stuck_out_tongue: ponieważ sprzedaje swoją 7600 GS za 100 zł i mam drugie 100 zł wiec mam 200 zł :smiley: i szukam grafy lepszej od mojej :smiley: ado 200 zł :stuck_out_tongue_winking_eye: no troszeczkę więcej może być.. koniecznie musi być wejście D-sub ponieważ DVI mój monitor nie obsługuje... no to tyle..

mogą być linki z Allegro

(Tomasz Cyc) #2

szukasz karty z uniwersalnym wejściem? bo nie wiemy czy potrzebujesz AGP czy PCI-E ?

(Jacek9613) #3

pci-e :PP

mam proca pentiuma 4 :))

ram 1,5 gb :stuck_out_tongue:

i Pro zasilacz Modecom Atx300 :smiley:

(Tomasz Cyc) #4

no to pod ten procek polecam coś z radeonów x1650 tylko wez 256mb ddr3 nic mocniejszego się nie opłaca a napewno jeszcze w coś pograsz ja na celeronie D 3.06ghz 2gb ram i tej grafice grałem w crysis spokojnie na minimum na średnich też dobrze chodziło ale przy większej akcji gra zwalniała... (nie wiem jak z twoim zasilaczem) cudo techniki to to nie jest i jeszcze z tych co się palą... ale tą kartę powinien uciągnąć

(Jacek9613) #5

a Celeron D 2,8 ghz jest lepszy od mojego proca??

(Adalbert) #6

GT240/9600gt/HD4670 z nie zaniżonymi taktami i na pamięciach w wersji 3 bądź 5 - nic poniżej raczej nie kupuj

(Tomasz Cyc) #7

po co mu takie mocne karty do tego procesora? do tego by chłopak musiał zmieniać tego modecoma co ma bo wątpie, że wytrzymał by te potworki;P

nie lepszy nie jest pentiumy są szybsze, tylko trochę mocniej się grzeją:stuck_out_tongue:

(Adalbert) #8

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na zasilacz.

Dariushinio, jaki masz dokładnie zasilacz (model) i jaką płytę główną (producent i model).

(Jacek9613) #9

zasilacz : Modecom Atx300gtf

Nazwa płyty głównej Intel Glen Ridge D915PGN (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)