Nowa karta graifczna do 200zł

Witam! Szukam kart graficznej do 200 zł :stuck_out_tongue: ponieważ sprzedaje swoją 7600 GS za 100 zł i mam drugie 100 zł wiec mam 200 zł :smiley: i szukam grafy lepszej od mojej :smiley: ado 200 zł :stuck_out_tongue_winking_eye: no troszeczkę więcej może być… koniecznie musi być wejście D-sub ponieważ DVI mój monitor nie obsługuje… no to tyle…

mogą być linki z Allegro

szukasz karty z uniwersalnym wejściem? bo nie wiemy czy potrzebujesz AGP czy PCI-E ?

pci-e :PP

mam proca pentiuma 4 :))

ram 1,5 gb :stuck_out_tongue:

i Pro zasilacz Modecom Atx300 :smiley:

no to pod ten procek polecam coś z radeonów x1650 tylko wez 256mb ddr3 nic mocniejszego się nie opłaca a napewno jeszcze w coś pograsz ja na celeronie D 3.06ghz 2gb ram i tej grafice grałem w crysis spokojnie na minimum na średnich też dobrze chodziło ale przy większej akcji gra zwalniała… (nie wiem jak z twoim zasilaczem) cudo techniki to to nie jest i jeszcze z tych co się palą… ale tą kartę powinien uciągnąć

a Celeron D 2,8 ghz jest lepszy od mojego proca??

GT240/9600gt/HD4670 z nie zaniżonymi taktami i na pamięciach w wersji 3 bądź 5 - nic poniżej raczej nie kupuj

po co mu takie mocne karty do tego procesora? do tego by chłopak musiał zmieniać tego modecoma co ma bo wątpie, że wytrzymał by te potworki;P

nie lepszy nie jest pentiumy są szybsze, tylko trochę mocniej się grzeją:p

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na zasilacz.

Dariushinio, jaki masz dokładnie zasilacz (model) i jaką płytę główną (producent i model).

zasilacz : Modecom Atx300gtf

Nazwa płyty głównej Intel Glen Ridge D915PGN (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)