Nowa karta, mniej fpsów

Witam, problem wygląda następująco, dzisiaj doszła mi nowa karta graficzna Nividia Geforce GT 700. Po zainstalowaniu sterowników odpaliłem Cs’a aby sprawdzić ile mam fpsów i co ciekawe ( na workshopie) mam od 148 fpsów do 150 stałe co na starej karcie graficznej ( NVIDIA GeForce 9600 GT )miałem od 250fpsów do 300.

Co jest grane?! odinstalowywałem sterowniki i instalowałem 2 razy i nic. Wszystkie sterowniki zostały zaktualizowane. Proszę o pomoc.
Procesor:

Intel® Core™2 Quad Processor Q9400 
(6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)
Ram: 2x2gb
System: win7

GT Siedemset ILE dokładnie? Bo podałeś serię, a w niej jest kilkanaście modeli.

730, jakoś odruchowo napisałem 700.
Dodam, że to wszystko dzieje się na ustawieniach najniższych a wszystko jest zoptymalizowane.

Jaka płyta główna? Może byłeś tak zaaferowany, że podpiąłeś się do zintegrowanej k. graficznej? Swoją drogą - jaki był cel wymiany tej karty? Przecież praktycznie taką samą wydajność uzyskasz.

Stara karta graficzna osiągała wysoką temperaturę podczas ,stresu’’ temperatura osiągała 70C, Płyta główna od Asusa dokładnego modelu nie pamiętam zaraz spojrzę i przy okazji sprawdzę czy nie podpiąłem się zintegrowanej karty tak jak napisałeś. 

 

Temperatura OK.

Czy wykonałeś czystą instalację nowego sterownika ? Jakie ustawienia 3d. Głównym winowajcą zapewne jest włączona synchronizacja pionowa (ona wprost ogranicza liczbę klatek). Inna opcja jaka jest to bodajże nazywa się wielowątkowość. Teraz jest najważniejsza rzecz - czy masz ustawiony tryb pracy na max wydajność. Czy instalowałeś oprogramowanie physx, czy ustawiłeś dla physx procesor graficzny czy procesor główny… Jest dużo ustawień, które trzeba ręcznie przeprowadzić i to nie w grze a w sterowniku.

Temperatura niby nie była najgorsza ale karta swoje przeżyła, była podkręcana i po pewnym czasie przez te podkręcanie pojawiły się lagi w grach. Płyta główna to Asus P5P43TD

@thommy181 tak wykonałem czystą instalację. Nie szperałem w panelu nividia. Możesz napisać co i jak mam konkretnie tam ustawić?