Nowa konsola ESET

Witam,

zainstalowałem sobie na jednym z serwerów konsole Eset remot administrator - pobrałem agenta którego zainstalowałem na jednym z komputerów i niestety kicha. Konsola nie pokazuje komputerów a jeśli dodane są z ręki to nie robi z nich odczytów. Bezpośrednio z serwera dodałem porty 2222/2223 które według producenta są zalecane do pełnego działania programu. Lecz niestety to też nie pomogło. Komputer jest wpięty do domeny i serwery które są wspólnie z nim w domenie normalnie w konsoli są widoczne. Czy jest jeszcze coś co powinienem zrobić by komputery(agent) był widoczny w konsoli?

Pozdrawiam !

Jak jest dodany Agent?

instalator który można wygenerować bezpośrednio z konsoli. Jeśli wyłączę zaporę windows server można bez problemu dodać komputery do konsoli. Lecz nie mogę sobie pozwolić na to by firewall nie działał

https://help.eset.com/esmc_install/70/pl-PL/ports_used.html
A standalone instalator?

Dodałem porty według tej rozpiski, ale nadal nie wygrywa na przykład mojego komputera konsola

Dodaj instalator z ręki na komputerze na którym ma być agent, tam podajesz dane dostępowe do konsoli.

Zrobilem instalacje z ręki tego agenta. Lecz nadal nie odbił się.

Dodając ręcznie wskazałeś certyfikat i poświadczenia konsoli?
W logu agenta na 100 procent jest jakaś informacja o błędzie

Zrobiłe i wygląda jakby server coś blokował

dodaj wyjątek w zaporze

Dodatek do zapory był dodany zaraz po instalacji ERA

To sprawdź t odokładnie, bo jak piszesz że zapora wyłączona i działa to na pewno tam jest problem