Nowa krta graficzna

(Michal Uszynski) #1

Poszukuje nowej karty graficznej cena do około 300zł yko prosze nie podawajcie linków sklepów internetowych, poradźcie coś od siebie.

(adam9870) #2

Proszę podać kilka rzeczy o ile możesz:

Na jakie złącze szukasz tej karty - PCI-E czy AGP. Jeżeli nie wiesz jakie masz na płycie głównej to podaj nazwę płyty głównej to znajdzie się info o niej i będzie wiadomo.

Karta ma być nowa czy używana ?

Oraz do czego ta karta ma być wykorzystywana tzn. czy do prac biurowych czy do gier etc.

Czemu nie? Przecież możemy zaproponować jakąś kartę i podać od razu link do aukcji lub do jakiegoś sklepu gdzie możesz właśnie ją zakupić...

(Bartekviper) #3

Nie chciał linków do sklepów :slight_smile:

Wracając do tematu. Ja polecam ci GeForce 6600 256Mb tylko, że załatw sobie z chłodzeniem aktywnym, ja mam pasywne to się grzeje.

P.S. - rodzaje chłodzenia:

pasywne: w chłodzeniu biorą udział tylko radiatory

aktywne: w chłodzeniu bierze udział wentylator / wentylatory

(Michal Uszynski) #4

No więc tak mam:

płyte główną:

Soltek SL-75DRV(-X)/DRV2/DRV4/DRV5

procesor:

AMD Athlon, 1400 MHz (10.5 x 133)

i na razie karte graficzną:

NVIDIA GeForce2 MX/MX 400

nie wiem jakie to jest złącze

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 14:53

acha ma być nowa najlepiej Ge Force i ma służyć do grania

(Mati400) #5

moze gigabyte lub saphire Radeon 9600 pro 256mb 128bit

PS: Radeon tez moze sluzyc do grania

(system) #6

złącze agp :slight_smile: a czemu ge forca jak radeon tańszy i teżdobry

Ja mam Radeon 9550 256DDR (128bit) polecam super karta :slight_smile: ale mozesz tez kupic Radeon 9700 lub 9600 pro

(Tommekx) #7

Lepiej bierz pod uwage konkretne modele, a nie wyciągaj pochopnych wniosków.

(Wigrus1) #8

michal.uszynski allegro może być?

Jak tak to szukaj gf6600 GT, albo na purepc poszukaj wśród userów.

(Firekage) #9

Wiem ,ze jestos ograniczony cena ale na 6600GT wiele juz nie zdzialasz.

Jesli chcesz brac GF'a to lepiej kupic 6800GS /Ultre /GT... choc za 300 zl nie kupisz tego. Ale to chyba juz ostateczne wyjscie na AGP bez zmiany mobasa i reszty.

(Wigrus1) #10

jak dobrze się zakręci i poszuka po forum które podałem to znajdzie :slight_smile:

(Michal Uszynski) #11

no dzienki wszystkim tylko sie zastanawiam czy od razu płyty głównej nie wymienić bo ona też za nowa nie jest co o tym myślicie

(McDracullo) #12

Hm.. Ile masz kasy? Płyta główna (a może i procek do tego + pamiątki :D). Podaj jeszcze jaki masz zasilacz.