Nowa krta graficzna

Poszukuje nowej karty graficznej cena do około 300zł yko prosze nie podawajcie linków sklepów internetowych, poradźcie coś od siebie.

Proszę podać kilka rzeczy o ile możesz:

Na jakie złącze szukasz tej karty - PCI-E czy AGP. Jeżeli nie wiesz jakie masz na płycie głównej to podaj nazwę płyty głównej to znajdzie się info o niej i będzie wiadomo.

Karta ma być nowa czy używana ?

Oraz do czego ta karta ma być wykorzystywana tzn. czy do prac biurowych czy do gier etc.

Czemu nie? Przecież możemy zaproponować jakąś kartę i podać od razu link do aukcji lub do jakiegoś sklepu gdzie możesz właśnie ją zakupić…

Nie chciał linków do sklepów :slight_smile:

Wracając do tematu. Ja polecam ci GeForce 6600 256Mb tylko, że załatw sobie z chłodzeniem aktywnym, ja mam pasywne to się grzeje.

P.S. - rodzaje chłodzenia:

pasywne: w chłodzeniu biorą udział tylko radiatory

aktywne: w chłodzeniu bierze udział wentylator / wentylatory

No więc tak mam:

płyte główną:

Soltek SL-75DRV(-X)/DRV2/DRV4/DRV5

procesor:

AMD Athlon, 1400 MHz (10.5 x 133)

i na razie karte graficzną:

NVIDIA GeForce2 MX/MX 400

nie wiem jakie to jest złącze

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 14:53

acha ma być nowa najlepiej Ge Force i ma służyć do grania

moze gigabyte lub saphire Radeon 9600 pro 256mb 128bit

PS: Radeon tez moze sluzyc do grania

złącze agp :slight_smile: a czemu ge forca jak radeon tańszy i teżdobry

Ja mam Radeon 9550 256DDR (128bit) polecam super karta :slight_smile: ale mozesz tez kupic Radeon 9700 lub 9600 pro

Lepiej bierz pod uwage konkretne modele, a nie wyciągaj pochopnych wniosków.

michal.uszynski allegro może być?

Jak tak to szukaj gf6600 GT, albo na purepc poszukaj wśród userów.

Wiem ,ze jestos ograniczony cena ale na 6600GT wiele juz nie zdzialasz.

Jesli chcesz brac GF’a to lepiej kupic 6800GS /Ultre /GT… choc za 300 zl nie kupisz tego. Ale to chyba juz ostateczne wyjscie na AGP bez zmiany mobasa i reszty.

jak dobrze się zakręci i poszuka po forum które podałem to znajdzie :slight_smile:

no dzienki wszystkim tylko sie zastanawiam czy od razu płyty głównej nie wymienić bo ona też za nowa nie jest co o tym myślicie

Hm… Ile masz kasy? Płyta główna (a może i procek do tego + pamiątki :D). Podaj jeszcze jaki masz zasilacz.