Nowa licencja korzystania z GG

… :hahaha:

:lol:

GŁUPOTA !

Nie wiem po co oni to wprowadzili, przecieżi tak ci co teraz używają innych komunikatorów posiadając na nich konta gg itp. to nie przestaną z nich korzystać.

Zdaje mi się że wprowadzili takie coś bo jest teraz duża konkurencja pomiędzy dużą gamą komuniktarów więc chcą chyba żeby ci co korzystają z sieci GG używali tylko tego komunikatora.

E tam, ja sięnie przejmuje bo używam od dawna KONNEKTA i nie wiem co by się stało (nawet jakby zrobili jakieś nowe bajery w gg) to i tak jest on o niebo lepszy od wszystkich innych (w szególności od gg).

A przede wszystkim żeby był bezpieczny, tak jak tlen :slight_smile: Jakby tak było to może pomyślałbym nad powrotem na GG :mrgreen:

Czas pokaże co to z tego będzie :o

:o no a czy ktos moze sie teraz polaczyc z serwerem gg przez tlen?

Ja przez AQQ mogę. :wink:

Ja używam Tlena i nie mam najmniejszych problemów.

A Ty korzystasz i masz, że pytasz :?

U mnie KONNEKT też działa jak należy :wink:

heh chyba że gadu gadu dogada się z innymi firmami tworzącymi komunikatory i wprowadzą blokadę protokołu gg, to wtedy będzie lipa

Polecam sieć jabber.

Własne serwery niezależne od gg.

Poza tym multum komunikatorów na różne platformy, możliwość komunikacji z gg jak i tlenem, i wiele innych fajnych rzeczy.

ja sie bezproblemowo łącze z serwerem gg przez aqq (które jest rules :lol: )

tak wszystkim co mają inne niż gg i się przyznaja dadzą bany :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

pysiu tylko zobacz ilu użytkowników przyznaje się tutaj do łamania licencji. W innym przypadku temat już by dawno poleciał…

KURCZOK - tutaj masz odpowiedź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76724

Przestań robić syf na forum.

Napisz do admina i nie rób bagna. Skoro jesteś taki “cacy” i obcykany z regulaminem, to powineneś wiedzieć jak się takie sprawy załatwia :evil:

Jak chcesz sobie pogadać to zapraszam na PW :evil:

Żadna strata - nie zamierzam korzystać z bubla i niedopracowanego produktu jakim jest GG - zawsze pozostają inne sieci - AQQ, tlen itp.

…decyzję zarządu GG uważam za dowcip i porażkę roku … :hahaha: :hahaha: :lol: :rotfl:

taki paragraf w regulaminie był od poczatku powstania GG, tylko teraz go rozbudowali :smiley: i bardzo dobrze, chcesz kozystac z GG do je sobie zainstaluj! nie podoba sie? spadaj! :stuck_out_tongue: przeczierz tlen, konnect itp. bez protokolu GG byłby niczym! niepotraficie tego zrozumiec?

Potrafimy. :smiley:

Przecież te komunikatory mają SWOJĄ sieć.

Bunio i co z tego? :smiley: 98% ludzi co kozysta z innych komunikatorow ma zainstalowaany protokuł GG 8)

i na miejscu GGT dobiłbym jeszcze bardziej Tlen itp. całkowicie bokujac mozliwosc kozysatnia z protokułu gg na innym programie… pewnie wprowadza system autoryzacji tak jak ma to miejsce w GGradio… i wtedy bedziecie mogli sie pozeganc z GG na telenie czy czymkolwiek innym…

Ja przez najlbliższy czas będe miał w opisie “www.tlen.pl”. Kiedy w końcu skończy się dominacja GG :confused:

Buheheh,no i dziwic sie że ludzie nawet złośliwie i świadomie łamia (lub bedą łamać) regulamin skoro zarząd GG tskie bzdury ustanawia.

Paranoja :lol:

Lepiej by sie zabrali za porawę GG niż taki idiotyczny regulamin robic.