Nowa licencja korzystania z GG

AZPR ale zauważ że program GG jest “bublem” niedopracowany masa bugów, praktycznie zerowa ilość pluginów - porównaj sobie GG do AQQ czy Konnekta …

Obawiam się iż jest to niemożliwe, fazę rozwojową GG można porównać do epoki kamienia łupanego, a takie kominkatory jak AQQ, Tlen, Konnekt, Jabber to są programy XXI w. To tak jak porównywać samochód Flinstona do BMW M5. GG nie ma szans :smiley:

Mi także nie podoba się samo gg niestety :frowning: ale …

Mówicie że nie będziecie kożystać z gg ciekawe :? przekonacie wszystkich znajomych do zmieny sieci ? bo mi wydaje się że nie i co z tego powodu nie będziecie z nimi rozmawiać ? więc nie wieże że zrezygnujecie na stałe z gg :roll:

a ja i tak bede korzystać z gg :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: więc mi to wisi co oni robią tam w centrali :smiley: to nic że kiedyś musiałem zmienić numer bo stary w dziwnych okolicznosciach zaniemógł ale jakoś sie przyzwyczaiłem do wersji 6.1 tu chodzi tylko o kontakt z ludxmi, jak chce pogadać z mamą lub tata to używam skype’a 8) jak chce zobaczyć poczte to loguje sie na stronie :slight_smile: i tyle… nikt mnie nie przekona do zmiany komunikatora…

ja też :stuck_out_tongue:

mnie też :P)

Póbowałem tlena/konnekt/spik a do gg mam sentyment, no i czasem odpalę kadu :stuck_out_tongue:

Ale to na suse :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.05.2006 (Wto) 20:01

Wysłałem przed chwilką do gg maila :

Ciekawe co odpiszą :slight_smile:

Jak zapis w reglaminie gg jest śmieszny, to ten poniżej powalił mnie na kolana :hahaha:

Myślisz że w ten sposób cokolwiek zmienisz :stuck_out_tongue:

zgadzam się z każdym słowem

no to olejcie gg ciekawe z kim se pogadacie ha!

Myszak to prawda inne komunikatory sa bardzo rozbudowane… ale wiekszosci osob taka rozobodowka potrzebna nie jest :stuck_out_tongue: wiec zostana przy GG… Pamietajcie ze z GG w polsce jest tak jak z MS na swiecie… maja monopol… i nic tego nie zmieni… np. po takiej blokadzie teln i inne stracilyby wielu zuytkownikow a nie GG, wiec nie piszcie mi jacy to kozaccy jestescie i skonczycie uzywac gg :smiley:

no nie wiem :? jeśli blokada będzie - zrezygnuję z sieci gg i tyle :twisted:

A jak ktoś będzie chciał ze mną pogadać - przesiądzie się na to, co mam i tyle… Już tak kilka osób nawróciłem i jakoś nikt nie żałuje 8)

A co do GG i reszty. Prawda jest taka, że GG się odpala i działa, nie trzeba robić nic. A na przykład Konnekta, AQQ czy Mirandę trzeba skonfigurować i poświęcić na to trochę czasu…

Ja do dzisiaj mam satysfakcję ze stworzenia własnego skinu, zestawu emotek i kolorystyki oraz przerobionych zestawów emotek. Bo mam to, co mi się podoba. I satysfakcja jest. Nie mówiąc o bezpieczeństwie.

Myszak a to juz sobie ze znajomymi nie pogadasz? :stuck_out_tongue:

tak jak napisał squeet ktoś coś chce - niech się dostosuje - i ja podobnie jak squeet nawróciłem kilka osób (3 :mrgreen: ) i kontakt z nimi na komunikatorze tak naprawdę mi wystarcza :slight_smile:

Mają zainstalowany protokół GG bo MUSZĄ go mieć z konieczności. Tak się składa, że w tym kraju jest to najbardziej popularny komunikator i jeśli chcesz mieć kontakt z ludźmi, którzy używają TYLKO tego protokołu to jesteś na niego skazany. Czy muszę Ci przypominać, że numerem 1 na świecie jest ICQ? A MSN? Może być bardzo ciekawa sytuacja jak w końcu zablokują korzystanie z GG z poziomu innych komunikatów bo wiesz co się stanie? Duża grupa po prostu przejdzie na inne protokoły dając sobie spokój z GG i tyle będzie z tego całego regulaminu. Wątpię by autorzy byliby na tyle głupi by pozbawiać się sporej rzeszy odbiorców tym bardziej, że GG nie jest jedynym komunikatorem na świecie a konkurencja w tym temacie jest potężna. Wystarczy zobaczyć co się dzieje ze Skypem. Myślisz, że dotychczasowi userzy GG nie przejdą na Skype gdzie jest znakomicie funkcjonująca transmisja video i rozmowy z telefonam stacjonarnymi na całym świecie za grosze?

Myszak tak i akurat ktos sie dostosuje bo Ty tak chcesz :smiley: [czy tam ktos inny]

MarS jak juz napisalem… GG ma monopol i to sie nie zmieni, to jakbys napisal ze MS zbankrutuje :wink: hehehe

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Monopol

:roll:

jak chce ze mną pogadać w virtualu to tak - a jak nie to ma problem. W końcu to on chce pogadać ze mną nie ja z nim :roll: więc to on musi zaakceptować moje warunki … :twisted:

squeet

Myszak hmm do Ciebie moze tak, ale juz to widze jak np. do webmastera czy programisty zadzwoni szef czy potencjalny pracowdawca i zaptyta go o kontakt GG to co? poweisz [on powie] “spiepszaj dziadu!” i zainstauj cos innego? :lol: hehe

Ja nie widze, żeby któraś alternatywa dla GG bankrutowała :o

Monopol to ma np. TP SA w telekomunikacji 8)

Ale nie GG :wink:

A mnie to lotto.

I tak korzystam tylko z oficjalnego klienta GG 7 i nie zamierzam tego zmieniać.

Tak więc ten punkt nic nie wnosi w moje nastawieniedo sieci i do programu.

squeet a czy netia, dialog,tele2 bankrutuja? no właśnie… :wink: wiec te sformułowania są złe co podalismy… co nie zmienia faktu ze monopol jest…