Nowa Lumia 620 i słaba bateria

Witam,

ostatnio - tj. w czwartek kupiłem Nokię Lumię 620. Naładowałem wytrzymała 2 dni. Dziś rano naładowałem 100% bateri… teraz jest już 77%… w niecałą godzinę schodzi około 10% A z telefonem nie robię nic.

Wszystko jest wyłączone - czyli net, synchronizacje, sieć 2g tylko. Nic w tle nie działa.

Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi?

To akurat przypadłość systemu i tutaj albo na jakąś aktualizację systemu czekać, albo przywrócić ustawienia fabryczne i zobaczyć czy dalej się tak będzie działo. Niestety na WP nie ma dostępnych aplikacji diagnostycznych, czyli jest się skazanym na łaskę Noki i MS.

Masz jakiś badziew zainstalowany.

Ładujesz do informacji o 100% naładowaniu? Niektóre telefony pokazują 100% ale mimo tego trwa jeszcze ładowanie.

Hmm nie wiem czy (narazie) pomogło to, że uruchomiłem telefon ponownie. Czy to, że usunąłem aplikację “play stan konta”. Być może to ta apka żarła o.O

Póki co telefon wrócił do normalnego trybu pracy i w ciągu godziny 1-2% baterii zniknęło.

Jeszcze tak na szybko zapytam - wiecie co zrobić żeby potwierdzenia esów przychodziły w wiadomościach z rozmówcą a nie od “OPERATOR” jako osobny sms?

@mozilla007

O jakiej przypadłości mówisz? Akurat z systemów mobilnych WP działa zdecydowanie najdłużej. Poczekaj z 2-3 ładowania, niech ta bateria “się dotrze” jak będzie tak dalej to zgłoś to do serwisu. Bez neta powinna tobie trzymać 3-4 dni spokojnie

szczepaniak5315

Bez neta to każdy telefon długo ciągnie, to wiadomo od dawna. Z netem już jest kiepsko. Co do WP to akurat nie działa najdłużej i to w topwoych modelach, jak i w tych najtańszych, to telefony z tym system są przeciętne, szału nie ma i d… nie urywa.

Tak samo jak tanie telefony z Androidem które się tną gorzej niż WP