Nowa Mysz Lenovo nie daje znaku życia

(Drass) #1

Witam,

Zakupiłem laptop Lenovo Legion Y520 do zestawy dołączona była mysz Lenovo Y Gamming Prcision Mouse.

Po podłączeniu myszy pod laptop nie było żadnej reakcji ze strony urządzenia. Laser w ogóle się nie świecił. Zatem korzystając z touchpada zainstalowałem więc sterowniki producenta do tegoż urządzenia. Sterowniki zainstalowane jednak mimo to laser dalej nie świeci.

Sprawdziłem myszkę na innym komputerze, oraz na innych portach USB i dalej nic.

Macie Państwo jakieś pomysły odnośnie tego problemu?

Pozdrawiam i Dziękuję. Miłego dnia :slight_smile:

(pocolog) #2

Reklamacja/rękojmia.

(lordjahu) #3

Możliwe że masz wadliwy egzemplarz skoro na innych urządzeniach nie działa. Zareklamuj produkt.

(Slodki_malin) #4

Skoro nie działa na innym urządzeniu pozostaje reklamacja/gwarancja.

(fiesta) #5

A kto powiedział że laser ma świecić?
Mam inną mychę bezprzewodową niby brandowaną przez Lenovo, ale producentem jest Logitech i nigdy nie zaświeciła a działa jak szalona :wink:

(Drass) #6

Przypuszczam, że skoro jest dioda to powinna nastać światłość.

Przygód z myszką ciąg dalszy. Udałem się do PLAY w celu reklamacji. Odmowa przyjęcia, ponieważ ich system przyjmuje jedynie produkty zawierające nr IMEI. Producent takie nie wygenerował. Z tego co zaobserwowałem to nr IMEI są ale na telefonach…

(fiesta) #7

To źle pzypuszczasz, to, że dioda emituje światło to nie znaczy że musi być on widoczne dla oka ludzkiego.

(Paweł A.) #8

Rozumiem, że cały zestaw jest nowy, żadna używka? Myszka może być uszkodzona, ale niekoniecznie, skoro jest to nówka. Musisz dowiadywać się od Play, co dalej w takim przypadku.