Nowa myszka do gier itp

Witam.

Dzisiaj mam zamiar iść do komputerowego i kupić mysz bezprzewodową,

lecz nie wiem, na ile będzie starczała bateria i chcę się o to was spytać.

Mam ładowarkę SONY BCG-34HLD i do niej akumulatorki SONY AA 2500mAh.

Chcę kupić mysz Logitech M195 Nano Wireless , ale ona jest tylko na jedną baterie,

więc mój akumulatorek może się szybko rozładować. A więc jak mi doradzacie?

Na ile starczy mi akumulatorek w tej myszy? Lepsza by była mysz na dwa akumulatorki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

A do czego ogólnie najwięcej będziesz używał tej myszy ( granie czy inne bzdety ) . Jeśli chcesz do gier to zapomnij o bezprzewodowych , bierz przewodową . A długość pracy na baterii ? Hmm to zależy jak mocno mysz będzie eksploatowana , jeśli nie za wiele to i może ze 2-3 miesiące trzymać , jeśli wiele to i w miesiąc mozesz batkę wymęczyć .

Petras14 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Witam serdecznie, ja używam tej myszki w pracy (ponad 8 godzin dziennie) i wkładam do niej tylko zwykłe baterie które już nie działają w aparacie cyfrowym i mysz zawsze wytrzymuje ponad miesiąc.

Jak raz dałem nową baterię SONY to mysz działała ponad pół roku.

często mi się także zapomina wyłączać myszki na przełączniku więc myślę że nie będzie problemu z czasem pracy

Do grania i do innych rzeczy.

Czemu? Przez 6 lat miałem myszkę przewodową i chcę spróbować czegoś innego.

4h/5h z przerwami.

A i jeszcze chciałbym się spytać, na ile starczy taka myszka (nie chodzi o baterie), tylko kiedy może się zepsuć?

Dzięki za odpowiedź.

z logitecha myszkę bezprzewodową najstarszą mam ponad 7 lat

“Czemu? Przez 6 lat miałem myszkę przewodową i chcę spróbować czegoś innego.”

Mysz bezprzewodowa nie nadaje się do grania , każdy Ci to powie . Będziesz miał zaniki sygnału i na krótkie chwile będziesz tracił kontrolę nad myszką , a to bardzo komplikuje sprawę grania . Jeśli do grania to TYLKO PRZEWODOWA .

Bez przesady, wszystko zależy jakie gry, jaki gracz, itd itd itd. Mi tam bezprzewodową gra się dobrze, ale gry to nie sens mojego istnienia więc pewnie dlatego, od czasu do czasu sobie popykam dla zabawy bez stresu i nerwów, codziennie po parę godzinek, gra mi się tak samo przewodową jak i bezprzewodową.

Jak już przekroczysz wyższy poziom abstrakcji to opóźnienia przekaźnika będą dla ciebie zauważalne.

Zgadzam się. :smiley:

Co powiecie o TRACER Fighter RF TRM-157W?

Albo inaczej, jakie myszki bezprzewodowe mi polecacie?

Takie w granicy 45/65 zł.

Za taką cenę dobrej myszki nie kupisz, kupuj coś firmowego typu Logitech itp.

Ok, dzięki za wypowiedzi.

Temat można zamknąć. :wink: