Nowa myszka klika czasem dwa razy za jednym naciśnięciem

Rezultaty skanowania Farbar Recovery Scan Tool

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery

Rezultat skanowania skrótów użytkowników (x64)

Albo np klikam na wideo na youtube żeby się zatrzymało a ono się otwiera na całą szerokość albo klikam coś na stronie a tu strona sama wraca do poprzedniej albo wpisuję z klawiatury ekranowej hasło a mi się dwa razy ta sama litera za jednym wpisem wpisuje i hasło ma 2x taką długość jak powinno

Nie widać infekcji.

Myszka & klawiatura ?

nie tylko myszka, jak użyję gładzika to jest też ok.

Przede wszystkim należy rozebrać myszkę i usunąć wszelkie zanieczyszczenia (gromadzą się zwłaszcza wokół kółka , odkurzacz ?) . Spróbuj delikatnie odgiąć do góry plastikowe jej przyciski . Ja taki problem miałem po 3 latach używania LOGITECH ANYWHERE MX .

Profilaktycznie usuń z Rejestru klucz : HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Local Settings\MuiCache???\ 553DB5C3

??? - powinien być tylko jeden

usunęłam i przestało ale to chyba co innego spowodowało bo po edycji rejestru po prostu go zamknęłam nie wyłączałam komputera więc dalej nie wiem…

Jeśli chcesz sprawdzić czy to jest kwestia systemowa użyj jakiegoś linux’a live cd, ew uruchom w trybie awaryjnym

Co do podwójnych kliknięć, nie zdziwiłbym się gdyby się przycisk w myszce wyrobił