Nowa nokia 630 a logo plus-a...dziwne

Witam, kupiłem niby nową nokię lumia 630 a jak uruchamiam to mam logo plus gsm…Czy ten model w polsce wychodził tylko dla plusa? Kupiłem z allegro jako nową bez simlocka…Zmieniłem tło a logo plusa nadal jest, da sie je jakoś usunąć?

Z tego co wiem aby usunąć to logo musialbys wgrac np. najnowszego cyana bez brandu. Można bez problemu go pobrac i latwo wgrac :slight_smile:

Tak jak kolega pisze trzeba wgrac soft bez brandu operatora. Ale jak masz gwarancje to raczej nie ruszaj nic .Tu masz opis debranding  http://www.windowsmania.pl/poradniki-345/%5Blumia-630%5D-aktualizacja-zanizanie-oraz-debranding-oprogramowania-ncs-wideo-12444/

Ok, chyba wgram stockowy rom, ale rozumiem, że Here Maps i Here Drive + będę miał?

 

Dzięki za pomoc.

Tak będzie miał :slight_smile: czasem nie ma problemu z gwarancją ale przewaznie przy oddawaniu wraca sie do brandowanego softu dla swietego spokoju :) 

djkamil09061991-wiesz? Wszystko zależy od servisu. Bo moga ci wmówic ,ze przez wgarnie nowszego softu coś tam niby nie działa i ,że po co sam sie tym bawisz. :). A w innym servisie przymka  na to oko. Pamiętam jak jeszcze nie bawiłem sie w naprawy telefonów -padła mi nokia na gwaracji .I co tu robić bo ściągany był simlock. A dawniej jak zdjąłeś simlocka to gwarancja przepadala. Ale poszedłem do servisu Nokii i mówie jak jest ,że kupiłem telefon w komisie bez simlocka i padł po tygodniu.Gość mowi a co sie pan przejmuje simlockiem. A inny powiedziałby ,że moze uszkodziłem telefon ściagając simlocka.