Nowa obudowa do 180zł

Część . Nadszedł czas żeby tą budę od SPC M20 gladius zmienić na coś bardziej ładniejszego. Na obudowę mogę przeznaczyć maksymalnie 180zł . Nie chcę jakiejś chińskiej obudowy lecz markową dobrze wentylowaną . Nie wymagam nie wiadomo co bo w tej cenie nie można oczekiwać mega obudowy. Mam kilka obudów co mi się bardzo podobają … lecz nie wiem czy dobre .

  1. RG1W
  2. Zalman R1
  3. Genesis 550 Plus
  4. Corsair Spec-M2

Nie zamierzam wkładać tam kart graficzny w cenach 2000tysięcy . Posiadam Kartę GTX 950 Asus Strix 2GB

Obudowę kupuje się raz na naprawdę długi czas. IMHO nie ma co zbytnio oszczędzać. Osobiście zainteresowałbym się:

  • SilentiumPC Gladius M35,
  • SilentiumPC Aquarius X70W,
  • SilentiumPC Pax M70.

Unikaj jak ognia chińskiego badziewia SilentiumPC, mam m40 to wiem w co wdepnąłem. Jedna uwaga, nie kupuj obudowy wysyłkowo jak nie masz możliwości obejrzenia produktu.

[quote=“stan55, post:3, topic:530430, full:true”]
Unikaj jak ognia chińskiego badziewia SilentiumPC, mam m40 to wiem w co wdepnąłem. Jedna uwaga, nie kupuj obudowy wysyłkowo jak nie masz możliwości obejrzenia produktu.
[/quote]80% produktów jest produkcji chińskiej. Reszta w większości azjatyckiej. Zaproponuj coś lepszego w podobnych cenach, a nie siejesz ferment.

A ty co akwizytor? Opisuje stan faktyczny, a druga sprawa to czytaj posty ze zrozumieniem. Oglądałem niedawno obudowę Modecom Oberon za 149 złociszy i wyglądała o niebo lepiej aniżeli SPC.

[quote=“stan55, post:5, topic:530430, full:true”]
A ty co akwizytor?

Opisuje stan faktyczny, a druga sprawa to czytaj posty ze zrozumieniem. Oglądałem niedawno obudowę Modecom Oberon za 149 złociszy i wyglądała o niebo lepiej aniżeli SPC.
[/quote]A Ty co pospolity narzekacz internetowy?

Nic nie opisałeś. Zastosuj się do własnej rady, jeżeli zamierzasz odpisywać.

Nie miałem okazji Oberona widzieć, ale samo “wyglądał” można przypisać do tego przedziału cenowego. Czy SPC, czy Zalman, czy Modecom: cienkie blachy i co najwyżej funkcjonalnością się któraś może wyróżnić lub rzeczonym wyglądem właśnie. Nie ma nic za darmo. Chcesz porządnie i solidnie wykonaną obudowę 3 stówki muszą pęknąć.

Mam w drugim komputerze obudowę Modecom Feel, a chciałbym zobaczyć SPC z wytłumieniem i uszczelkami, ma ponad 10 lat.