Nowa paczka KB3035583 , czy warto ją instalować?

Witam.

Czy nowa paczka KB3035583 jest według was swoistą reklamą Windows 10 , czy czymś co ma ułatwić zainstalowanie nowego systemu ??  ??

​Przy okazji mówiąc Microsoft leci z nami w przysłowiowe kulki nie udostępniając nam najnowszej wersji swojego systemu , w załączniku dodaje screeny

 

 post-200037-0-37377800-1428404016_thumb.

post-200037-0-50024600-1428404025_thumb..

Napewno nie warto instalować tego spamu. Na Windows 7 instaluje się to niezauważalnie jako aktualizacja zalecana, musiałem odinstalować.

Faktycznie jest takie coś. Zainstalowane 4 kwietnia. Uważam że to wyjątkowa bezczelność ze strony MS że informuje się po fakcie.

A ja nie odinstalowuję. Nie wiadomo, czy ta aktualizacja tylko informuje, czy też zawiera jakiś kreator aktualizacji do win 10. Jeżeli po premierze Windows 10 zdecyduję się zostać na win 8.1, to wtedy ta paczka wyleci :slight_smile:

czyli jednym słowem nie instalować tego syfu od MS

Cześć,

 

Ja zainstalowałem tą aktualizację i żadnych problemów i niedogodności nie zaobserwowałem. Nie bardzo rozumiem, o co ten cały szum.

Zastanowiłeś się choć trochę zanim to napisałeś?

Kim jesteś że żądasz dla siebie “praw”, które Ci nie przysługują?

Kto zmusza MS aby za darmo wszystkim chętnym udostępniać jakąkolwiek betę systemu operacyjnego?

To jest tylko ich dobra wola i nie masz prawa mieć najmniejszych pretensji z tego powodu, że np. codziennie nie dostajesz nowej kompilacji systemu.

Wystarczy, że aktualne wersje mają deweloperzy, którzy nad systemem pracują a zwykli userzy dostają wersje w miarę stabilne, ze znaczącymi zmianami.

Nie mówie codziennie , ale pasuje aby MS te kompilacje co są po wycieku , aby udostępnił na stronie oficjalnej .

Nie warto instalować, ta paczka jest do niczego niepotrzebna - można ją też wywalić spokojnie. Poza tym upgrade do Windows 10 przez Windows Update, uważam, za średni pomysł. Chyba lepiej postawić czystą instalkę Windowsa i zrobić upgrade instalując z nośnika.