Nowa pamięć RAM, joystick oraz ogólna ocena kompa

Witajcie. Chciałbym, abyście mi doradzili co do zakupu nowej pamięci RAM (chciałbym 2GB, mam na wydanie około 200-350zł). Ja osobiście nie znam się na tym za bardzo. Mój komputer to:

Procesor: Intel Celeron D 3,06 GHz

Płyta główna: ASRock P4S61

Karta: ATI Radeon 9250 128MB

Dotychczasowa pamięć RAM: Nanya tehcnology 256MB (DIMM, SDRAM)

Oprócz tego moglibyście mi polecić jakiś w miarę dobry joystick w średnim pułapie cenowym - ostatnio kupiłem za 80zł i się zepsuł po 3 miesiącach dlatego może ktoś z Was zna jakiś godny polecenia. Czy w/g Was coś powinienem jeszcze teraz wymienić w kompie czy jeszcze trochę pochodzi na tych podzespołach?

Stary do takiego zestawu 1GB wystarczy bo przy większej jej ilości i tak różnicy nie odczujesz.

Ja ze swojej strony polecam te Geil’e, nie tylko dlatego, że je mam :stuck_out_tongue: Bardzo dobre są.

maniekz dlaczego? Mógłbyś wytłumaczyć?

A co używasz programów graficznych na takim sprzęcie ?? Domyślam się, że nie. A jeżeli kupisz 1GB to i tak około połowa będzie wykorzystywana w twoim kompie zakładając normalną pracę OS’a + granie. I poza tym 200zł nie warto dawać na pamięci za które mógłbyś mieć dobrą płytę pod nowego Intel’a.

A co do pada to niezawodny DualShock2 od PS2 + przejściówka na USB żeby je podłączyć.

maniekz , on ma SDRAM, a nie DDR

ja Ci radze kupić nie więcej niż 256-512MB i zbierać na nowego kompa

joystick Logitech Extreme 3D

O rly ?? SDram’y to on ma ale DDR.

A moglibyście podac jakies konkretne modele (dobrze by było z komputronik.pl)

Ja będę się dalej przy swoich upierał :stuck_out_tongue: