Nowa pł.gł. do starego PC z na krótko

Witam, czy jest możliwość kupienia teraz dobrej płyty głównej do starego komputera jakim dysponuje na jakiś czas zanim kupię już sobie tego GF8800 procka na podwójnych rdzeniu i całą resztę nową? Dodam że teraz mam Athlona 1700XP+, zasilacz 350W/230V/5A/50Hz, graf FX5200 i to chyba tyle co ma jakieś duże znaczenie przy doborze płyty. Ewentualnie prosiłbym już o jakieś typy płyty, która sprostała by, jeżeli oczywiście jest taka opcja, o którą pytam

Pozdrawiam

Artur

oczywiście :

Abit an7/nf7-s

Msi k7n2 Delta

Epox 8RDA+ (z sata)

Asus A7n8x-e

szukaj na allegro.pl

Czyli mam rozumieć, że mogę sobie spokojnie szukać płyty pod przyszły sprzęt nie patrząc na teraźniejszy bo i tak nie będzie żadnych problemów

Dziękuje

sorki, ale czytam Twój post któryś raz i nie łapię

chcesz kupić teraz nową płytę główną, żeby wsadzić do niej athlona xp a za jakiś czas kupić do tej płyty dwurdzeniowca?

bo jeśli tak to nie da rady, te płyty co podał technik mają gniazdo Socket A (na Durony/Athlony/Semprony)

jeśli chciałbyś coś zmieniać to musiałbyś prawie wszystko (płyta, procek, ram, grafika)

bo płyty z dwoma slotami graficznymi (agp i pci-e) oraz dwoma typami ram (ddr i ddr2) są nienajlepszej jakości i w ogóle szkoda kasy na takie półśrodki