Nowa platforma telewizyjna wchodzi na rynek

Cóż to za dziadostwo? 35 zł za 28 jakiś kiepskich kanałów, gdzie samo dokupienie HBO kosztuje drugie tyle. O kosztach internetu nie wspominając.

To są testy.

Dla uściślenia, cytat z pierwszego w tym temacie, materiału źródłowego:

Pierwsze 6 miesięcy to czas, kiedy testujący mogą podjąć decyzję, czy chcą dalej korzystać z usługi, czy zwrócić TV Box i odstąpić od umowy. Ci, którzy zdecydują się na pozostanie z usługą od 7. miesiąca będą ponosić opłatę za korzystanie z pakietu Play Now TV Box w wysokości 20 zł miesięcznie (dla abonentów Play Now) lub 35 zł na miesiąc (dla osób, które nie są abonentami Play Now lub w ogóle nie posiadają żadnej innej usługi w Play).

Pakiet HBO 25 ZŁ / MIES

A może by tak, jednak “spróbować”, przecież to nic nie kosztuje

Jak działa testowanie?

1- Zapraszamy wszystkich
nie musisz być klientem Play, by testować nie musisz mieć telewizora SMART TV. Wystarczy wejście HDMI i dostęp do internetu

2 - Przyjdź do salonu
podpisz umowę i odbierz TV BOX za 0 zł. Urządzenie wypożyczamy Ci na czas trwania umowy

3- Testuj przez 6 miesięcy bez opłat
oglądaj kanały telewizyjne, filmy, seriale, pobieraj aplikacje
w tym czasie możemy do Ciebie zadzwonić, aby poznać Twoją opinię o usłudze lub poprosimy Cię o wypełnienie ankiety

6 miesięcy testów i co dalej?
Korzystasz dalej z PLAY NOW TV przez pozostałe 18 miesięcy według oferty
lub
Rezygnujesz z usługi w punkcie sprzedaży Play, w którym podpisałeś umowę - bez żadnych opłat

Co jeszcze zyskujesz?

Dostęp na wielu urządzeniach
Oglądaj treści na smartfonie, tablecie, laptopie, komputerze i telewizorze

Nagrywarka programów
Przechowamy je dla Ciebie w „chmurze” przez 180 dni

Aplikacje
Pobieraj aplikacje i gry ze sklepu Google Play

Sterowanie głosowe
Wystarczy Twój głos i mikrofon w pilocie, żeby wyszukiwać treści

Jeden pilot
Obsługuj telewizor i TV BOX tym samym pilotem

4K i HDR
Ciesz się żywymi kolorami i doskonałą jakością obrazu

Źródło: www.play.pl

Play:
6 miesięcy testów i co dalej?
Korzystasz dalej z PLAY NOW TV przez pozostałe 18 miesięcy według oferty
lub
Rezygnujesz z usługi w punkcie sprzedaży Play, w którym podpisałeś umowę - bez żadnych opłat

Trochę burackie podejście masz.

Byłem, wziąłem, “uwiązałem się” i żyję. Spokojnie mogę zrezygnować przed 6 miesiącami, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Ale o co Ci chodzi?
Skąd wiesz, że to najgorszy operator pod względem usług TV, korzystałeś z niej, czy hejtujesz “dla zasady”?

O, Garozz, a Ty tu znowu?

Jest “niezastąpiony” szpec, od razu każdy temat nabiera “tempa”

Wracając do sedna, większość domniemanych zainteresowanych tą telewizyjną nowością, jest “zaintrygowanych”, jak ten TV Box od Sagem, poradzi sobie z Netflix w 4K

Przykro, że tak piszesz. Ewidentnie masz dar zrażania do siebie ludzi :slight_smile:

Bo może ten pierwszy nie jest burakiem?

BTW. Kończymy ten offtop, bo nie od tego ten temat jest.

Ja bym chętnie przetestował coś takiego, zastanawiałem się nad NC+ dla VOD, ale nie jestem do końca przekonany.
No a tutaj testuje usługę za freeko i mogę jeszcze Kodi lub jakieś proste gry sobie zainstalować i nie trzeba kupować urządzenia.
Czekam na oficjalne ceny i info jak dużą bazę filmów będą mieć.

Wskaż w tekście fragment, w którym piszę o Tobie.

Powtarzam, koniec Offtop, jak coś potrzebujesz to jest priv.