Nowa płyta główna, procesor i karta graficzna pod wydajność i gry na max ustawieniach i wydajne surfowanie po internecie

Tylko Marcin Ty podajesz te i5-10X00 lub i5-11X00 te dwa procesory a ich nawet nie ma w polskich sklepach :)) bo szukałem ich wszędzie jedyne co to są na jakiejś niemieckiej Stronie Proshop xd a RTX 2070 Super Da się chyba tylko na Allegro już tylko Kupić ?? Używkę

Przyjrzyj się raz jeszcze.

„powinieneś z F dostać za jakieś 600 złotych” + zobacz model na wideo.

Wnioski:

  • model F
  • koszt około 600 zł
  • na wideo model I5-10400

… a Ty wybierasz za 900 z K do podkręcania… i jak zapiać chcesz budżet?
No właśnie niezbyt się da, plus taki, że i5-10400F robi doskonałą robotę w niskiej cenie.

Tak jak mówiłem, masz wskazówki, oblicz ile masz kasy i wklej propozycję na co to wystarczy,a ewentualnie ktoś poprawi. :wink:

Policzyłem ile mam Aktualnie kasy Całej uzbieranej Posiadam aktualnie 2230zł… jako całość Marcin :slight_smile: jeśli Procek już mamy dobrany dobry Procesor 729.00 zł Płyta główna Gigabyte B560 HD3 499,00 zł teraz tylko Prosiłbym Marcin ciebie abyś mi Podesłał Linka z Kartą jaką Dać Do tych podzespołów :slight_smile: w rozsądnej Cenie :slight_smile:

No i git, płytę i procek masz. jakieś 900 zł + to za ile sprzedasz 1060+płytę + procek. Jak wyjdzie 3000, to masz 3060 i jesteś happy. :slight_smile:

Pozostaje Mi Tylko czekać aż Ceny Topowych Kart Serii 3000 spadną na Minimum 2 Tysiące a nie tak jak jest teraz 4 tysiące za 3060 lub 3 tysiące :slight_smile: cena spadnie tak jak zauważę że dam radę kupić to biorę w ciemno w obecnej Sytuacji Pozostaje Mi czekanie… nic więcej nie zrobię
A Marcin Kwestia zasilacza trzeba będzie mi go wymienić ja nowszy minimum 750W z certyfikatem GOLD żeby miał wystarczająco dużo mocy dla karty procka.i miał jeszcze w zapasie trochę w razie czego.bo taki mój Vero L2 Bronze 600W może nie dać rady sobie poradzić… pociągnąć tego

i5-10400F+RTX 3060 poszłyby na dobrym 350W zasilaczy, pod korek, bo łącznie cały PC weźmie ze 300W, ale by poszły.

Ty masz 600W i to też przyzwoity, a nie najgorsze chińskie badziewie. Przy obciążeniu rzędu 50% ryzykujesz tyle, ile korzystając z komputera, że kopnie Cię prąd. :wink:

No Dobrze Procesor Odklepany Intel Core i5-11400F jednak. wybrałem ten… chyba nic złego się nie stanie… i wydajność będzie taka sama jak przy tamtym.
…mam płytkę też… teraz tylko 3060 za 2 tysiące Poproszę za 3k-4k Nie ma szans że uda mi się dorwać :frowning:

200 zł za integrę się nie opłaca, będziesz miał 3060, w najgorszym wypadku kup sobie kartę za 10 zł tego typu. Do uruchomienia przeglądarki, wystawienia na Allegro 1060 i zakupu nowej, wystarczy w zupełności.

Karta graficzna ATI Radeon HD5450 1GB DVI HDMI LP - Części komputerowe, Karty graficzne - Allegro.pl

No Dobrze Procesor Odklepany Intel Core i5-10400F jednak. wybrałem ten… chyba nic złego się nie stanie… i wydajność będzie taka sama jak przy tamtym… modelu konkretnie tym

…mam płytkę też… teraz tylko 3060 za 2 tysiące Poproszę za 3k-4k Nie ma szans że uda mi się dorwać :frowning:

Największa różnica przy i5 10gen i 11gen jest to, że 11gen wspiera PCI 4.0

Ziemia do Damiana!
Masz 3 koła. Za płytę i cpu dajesz koło 1000, drugi 1000 zostaje. Sprzedając starą 1060, procek i płytę z 2000 dostaniesz. Więc nie ma problemu.

Racja :slight_smile: dobrze myślisz Tylko ja planuję Marcin zrobić tak zamówić te części poczekać aż przyjdą karta płyta procek i dopiero wtedy wypiąć… Stary sprzęt z kompa i włożyć nowy i stary sprzedać komuś za nie wiem 600-500 może bo za tysiąca wątpię… bo jak wyjmę teraz części to będę miał nieczynnego Kompa i nie będę mógł go używać jeszcze grać itp… Dla tego Kasa Będzie zbierana Na kartę…aby wszystko załatwić za jednym zamachem jedno zamówienie
X Kom Wstawił jedyną… Kartę Z serii 3000 3070 Ti Ale Ona Kosztuje 4 Tysiące ją bym brał :slight_smile: ale nie teraz zdecydowanie nie teraz Bulić 7 Tysięcy za tą kartę poczekam

No to zbieraj, ale za 1060 spokojnie koło 1000 masz szansę.