Nowa płyta główna

Witam chciałbym kupić płytę główną ASRock H61M-VG4 tylko nie wiem czy będą pasować podzespoły:

-Procesor i5-2500

-RAM 4GB DDR3

-Karta graficzna Gigabyte Radeon r7 360 OC (Nowa karta która nie działała na płycie głównej LENOVO)

-Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 630 (karta którą mam w koputerze)

-Płyta główna LENOVO IS6XM (Moja płyta główna na której nie działa karta graficzna ponieważ ma narzucone ograniczenia przez producenta)

I czy to wszystko, będzie pasować do siebie tak aby ten Radeon mi działał.  :slight_smile:

 

Procesor i płyta oraz pamięci powinny współpracować. Jeśli zaś chodzi o Radeona, to by cokolwiek powiedzieć - brakuje danych zasilacza który posiadasz (dla wersji OC jeśli dobrze pamiętam wymagany jest zasilacz minimum 430W).

GT630 też powinien pasować, o ile nie zamierzasz używać obu kart naraz :wink:

Zaś zupełnie nie rozumiem, jak niby ma pasować płyta główna … Chyba, że chodzi ci o to, czy Asrock będzie pasował do obudowy ThinkCenter - na to pytanie można jedynie odpowiedzieć : powinna.

Ok dzięki zasilacz kupiłem do tego Radeona LC500H-12 2.2 500W.A model mojej obudowy to LENOVO ThinkCentre m91p.Czyli tak podsumowując na płycie głównej ASRock H61M-VG4 będzie działać karta graficzna Gigabyte Radeon r7 360 OC? bo na tym najbardziej mi zależy.