Nowa płyta?

http://imageshack.us/photo/my-images/189/kompf.png/

Witam

Od razu pisze ze nie jestm specjalista jesli chodzi o komputery wiec pisze do was o rade.

W linku u góry sa paromwtry mojego kompa. I moje pytanie chciał bym troche zaiwestowac w komputer ale płyte gówna która posiadam ma juz swoje lata i czy opłaca sie jeszcze kupowac nowe czesci do tego kompa czy poczekac i kupic nowego . Myslałem o kupieniu RAMU i nowego procka gdziec do 500zł.

Według mnie szkoda pieniędzy na modernizację obecnego zestawu. Dozbieraj trochę gotówki i pomyśl o nowym zestawie (część pieniędzy możesz odzyskać sprzedając dotychczasowy sprzęt).

stozek0812 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

No ceny nowych komputerów o podobnych parametrach to ok 1000 zł i więcej (są w sklepach nadal nówki z częściami z roku 2008-2009), więc musiał byś trochę dozbierać żeby coś lepszego kupić w całości.

Na tą chwilę jeśli chcesz wydać te 500 to możesz kupić 1GB RAM i jakiś lepszy procesor - tutaj jest lista pracujących na tej płycie.

Do czego używasz komputera?