Nowa promocja neostardy a Tele2


(johnisław) #1

Posiadam Tele2 a zobaczyłem teraz nową promocję neostrady

h**p://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_promocje_tekst&p1=35441

no i pytanie czy jest możliwe założenie neostrady skoro mam Tele2? Wiem ze rachunki płace dalej TP wiec to chyba to samo..czy musze czekać jeszcze rok do konca umowy?


(Siembiges) #2

Śmiało możesz zamawiać Neostradę ,telefon masz w TP gdzie płacisz abonament a to że wybrałeś połączenia przez innego operatora to już twoja sprawa.


(Tomasz Przeklasa) #3

a mnie się wydaje że nie, neostrada działa wyłącznie razem z telefonem w sieci nie innej niż TP, ale nie jestem pewien. zadzwoń na 9393 :wink:


(bażan) #4

tu wiecej na ten temat :slight_smile:


(Siembiges) #5

To źle się wydaje ,pracuję w salonie sprzedaży TP ,i jeżeli klient ma telefon w TP i płaci za niego abonament a rozmowy mam przez innego operatora np.Tele2 to może skorzystać z neostrady gdyż telefon ma fizycznie w TP .Natomiast odnośnie Neostrady bez telefonu to tak szybko to nie będzie gdyż TP będzie odwoływać się od tej decyzji.


(Azpr) #6

http://media2.pl/telekomunikacja/10482, ... efonu.html


(Paluszczak) #7

Oczywiście...

Ciekawe kiedy wreszcie rozdzielą neostrade od telefony stacjonarnego...

Bo wkurzajace jest to ze trza płącić ponad 100zł na internet miesięcznie. Bo na planie socjalnym(28zł) nie można miec neostrady.


(Krzys299) #8

Kumpel jest w Tele 2 ale ma neostradę i wszystko jest ok :smiley: Możesz zamawiać.


(Siembiges) #9

Na abonamencie socjalnym fakt nie można mieć neostrady ale można zmienić abonament na 60 minut za darmo i zawiesić linię telefoniczną wtedy płacimy opłatę za zawieszenie telefonu 21,35 brutto plus oczywiście opłatę za neostradę .Oczywiście jest to podpowiedź dla osób którzy nie korzystają z telefonu a chcą mieć neostradę.


(Szuprycz) #10

To chyba powinna być odpowiedź na narzekanie wielu ludzi:

Czas najwyższy :stuck_out_tongue:


(johnisław) #11

Ok..wielkie dzięki!! :piwo:


(Paluszczak) #12

Dzięki Siembiges! !!