Nowa promocja w neo

(Kubekster) #1

Mam takie pytanie czy ta nowa promocja w neostradzie obowiązuje starych użytkowników bo mi sie umowa kończy we wrzesniu i jeszcze jedno czy jesli mam neo 320 kB/s to przyspiesza mi do 512 kB/s ?

(system) #2

tez mam tak jak Ty ale raczej nie, bo nie jest napisane w vortalu ze przyśpiesza:( a szkoda;(

(Kubekster) #3

ale jak mi sie skończy umowa w neo będe mógł skorzystać z tej promocjii?

(Marek Section8) #4

istnieje w ogóle taki pakiet ???????

(agaopo) #5

nie wim jak jest teraz,ale ja przedłużałam umowę w styczniu i nie mogłam przejść na wyższy pakiet w promocji.

Możesz przecież zrezygnować z dalszej umowy na obecną prędkość i podpisać nową w promocji,tak mi się wydaje

(system) #6

istnieje sam go mam

(aju) #7

Opcja 320 jest starą wersją neostrady któa kiedyś była oferowana, ale obecnie jest wycofana dla nowych klientów.

Abonenci którzy nie chcieli jej zmieniać nadal korzystają z takiej właśnie oferty.

Najlepiej idź do tp i pogadaj.

Wdg. moich informacji możesz już podpisać aneks do umowy o zwiększenie prędkości i wtedy promocja zacznie Cię obowiącywać.

Gdy skończy się umowa we wrześniu to podpisujesz po prostu nową na warunkach zawartych w promocji (czyli promocja Cię obejmuje).

PS. chyba konkurencja szykuje coś porządnego bo TP chce za wszelką siłę zatrzymać przy sobie użytkowników na jak najdłuższy okres czasu) ;]