Nowa promocja w neo

Mam takie pytanie czy ta nowa promocja w neostradzie obowiązuje starych użytkowników bo mi sie umowa kończy we wrzesniu i jeszcze jedno czy jesli mam neo 320 kB/s to przyspiesza mi do 512 kB/s ?

tez mam tak jak Ty ale raczej nie, bo nie jest napisane w vortalu ze przyśpiesza:( a szkoda;(

ale jak mi sie skończy umowa w neo będe mógł skorzystać z tej promocjii?

istnieje w ogóle taki pakiet ???

nie wim jak jest teraz,ale ja przedłużałam umowę w styczniu i nie mogłam przejść na wyższy pakiet w promocji.

Możesz przecież zrezygnować z dalszej umowy na obecną prędkość i podpisać nową w promocji,tak mi się wydaje

istnieje sam go mam

Opcja 320 jest starą wersją neostrady któa kiedyś była oferowana, ale obecnie jest wycofana dla nowych klientów.

Abonenci którzy nie chcieli jej zmieniać nadal korzystają z takiej właśnie oferty.

Najlepiej idź do tp i pogadaj.

Wdg. moich informacji możesz już podpisać aneks do umowy o zwiększenie prędkości i wtedy promocja zacznie Cię obowiącywać.

Gdy skończy się umowa we wrześniu to podpisujesz po prostu nową na warunkach zawartych w promocji (czyli promocja Cię obejmuje).

PS. chyba konkurencja szykuje coś porządnego bo TP chce za wszelką siłę zatrzymać przy sobie użytkowników na jak najdłuższy okres czasu) ;]