Nowa propozycja neostrady

Witam. Jakieś 5 dni temu dostałem koperte z neostrady z propozycją 20mb/s w dawnej cenie 2mb/s + Router. Aktualnie mam neostrade 2mb/s + modem. Teraz pytam się czy opłaca się wziąść te 20 mb/s z routerem. Czy router jest lepszy od modemu ?

Czy złe warunki atmosferyczne mają jakiś wpływ na router?

Proszę analize mojego pytania.

Pozdrawiam

PS. Czy można mieć 20 mb/s i zostac na modemie czy trzeba mieć router ?

Podaj parametry linii z modemu a będzie wiadomo czy ci będzie chodzić te 20MBit/s.

Ale do tego dają ci telewizje tylko ze musisz sobie założyć antenę satelitarną i router za który musisz płacić jeszcze chyba 10 zł m-c i podpisac musisz umowę na dwa lata. A wątpliwa sprawą jest czy na kablu TP pójdzie ci 20 MBit ale to jet już twoje zmartwienie. Lepiej poczekaj do końca umowy i przedłóż ja na innych warunkach. Poza tym po co ci 20 MBit. I tak z taką szybkością nic nie będziesz sciągał bo sa ograniczenia na serwerach. Ja ich odesłałem z kwitkiem.

A dlaczego ma nie mieć lepsze, szybsze, i w lepszej cenie co wolniejsze .Nie pisał tu o telewizji więc skąd te wnioski.Ja np mam 10Mbit/s i jest ok i nie narzekam. Pliki ściągam z prędkością 1.3Mbit/s

wixa18 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bez TV. Tylko proponują 20 mb i router i nic więcej. Dodam, że oni mi to przysłali w trakcie trwania aktualnej umowy. Do końca zostało jeszcze 2 lata.

PS. O co chodzi z tym parametrami bo nie do konca zrozumiałem?

Jaki masz modem

Sagem Fast 800

Na pasku zadań koło zegarka masz taki zielony trójkat , kliknij na niego dwa razy pokaze ci się okienko. Teraz użyj kombinacji klawiszy ALT+D i kliknij zakładkę ATM/DSL i zrób screna

Niestety brak tej ikonki w pasku zadań.

Zapewne masz Windows Vista lub Windows 7.Kliknij Start, Wszystkie programy, Sagem fast 800 i DSLMON wtedy ci się pokaże

http://www.bankfotek.pl/view/883932

PS. Windows XP

Powiem tak: o 20Mb/s możesz zapomnieć.Masz za duże tłumienie na taką prędkość. Najwyższą opcję jaką możesz mieć to te 2Mb/s którą aktualne posiadasz.Ogólnie to masz błędy CRC wezwij techników niech poprawią ci linie