Nowa propozycja - strona do druku

Mam taką propozycję dot. forum jak strona do druku. Kilkało by się na ikonce i wydrukował by się cały temat. Ale bez banerów itp. tylko same wypowiedzi użytkowników.

Co o tym sądzicie?

a jakieś uzasadnienie,

jak dla mnie pomysł dobry ponieważ nie raz zapominałem co kazali zrobić userzy na tym forum np w trybie awaryjnym, i tak musiałem kopiować dokument wklejać drukować itd. taka ikonka ułatwiła by życie,

lub np. nie możesz się połączyć z netem na swoim kompie idziesz do kumpla dajesz temat drukujesz odpowiedzi przychodzisz do domu i działasz. :slight_smile:

A dlaczego??

Myślę że bardzo przydatne by to było.

Niektórzy mogą chcieć coś zrobić bez internetu, na czyimś kompie.

I by wydrukowało sam tekst bez ramek.

Jeden z nielicznych pomysłów w tym dziale który mi się spodobał.

u mnie też tak jest.

Ciekawe co administracja na to :slight_smile:

Pomysł wydaje się być w porządku, ale czy to jest aż tak potrzebne?

Domyślam się, że z tej opcji będzie korzystało zaledwie kilkanaście osób.

Jeśli dla Administracji dodanie takiej opcji jest dużym problemem to jestem na nie.

Forum bez zbędnych dodatków = forum, które nie zamula :lol:

szczerze wątpie

Oczywiście zgadzam się.

Ja też jest przeciw :slight_smile: Wystarczy wkleić do Worda i wydrukować :wink:

kasując po drodze wszelkie nagłówki wiadomości, podpisy i masę innych niepotrzebnych rzeczy…

IMO, pomysł trafiony, i zapewne wart przedstawienia twórcą nowego silnika forum.

  • Panowie, darujcie sobie pisanie takich pustych odpowiedzi.

Następnym razem proszę pisać uzasadnienie …dlaczego za, dlaczego przeciw.

Jak będzie, będzie: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=890785

Proszę nie odbiegać od tematu “Nowa propozycja - strona do druku.”

zbędne -> KOSZ

Jestem za…

Jeżeli to oczywiście nie sprawi większych problemów.

Czasami jest przymus wydrukowania czegoś, jakiejś porady, którą np. trzeba zastosować na innym OS, który nie ma połączenia z internetem… Wówczas osoba, która ma drukarkę - drukuje i potrafi rozwiązać zaistniałą sytuację na drugim komputerze. Oczywiście, można skopiować do Worda… ale jak wcześniej wspomniano wiele zbędnych rzeczy jest wówczas kopiowane, i czasami z usunięciem ich to się można zajeździć… :frowning:

Jeżeli to nie sprawi problemów, to bardzo dołączam się do prośby aby takie drukowanie zostało umożliwione.

Pomysł jak najbardziej trafiony. :slight_smile: Unikniemy dzięki niemu wielu nie potrzebnych komplikacji… Przy zwykyłym kopiowaniu trzeba usuwać masę nie potrzebnych rzeczy, a tak wydrukuje tylko to co nas interesuje (treść posta). Pomysł świetny. :mrgreen:

Moim zdaniem pomysł O.K bo jak chcę coś zrobić a nie mam netu (problemy lub format) bądź do kolegi to bym wydrukował :wink:

Niech się wypowie administracja czy to jest możliwe?

Wydaje mi się, że możliwe, ale w następnej wersji forum, która już niebawem… Ale czekamy, co na to powie administracja.