Nowa pusta karta w mozilli firefox

Witam, zainstalowałem bearshare, ale nie spodobał mi się, więc go usunąłem. Niestety w firefoxie cały czas mam po nim pozostałości, tzn. przy otwieraniu nowej pustej karty ctrl+t zamiast wspomnianej pustej strony, otwiera mi się wyszukiwarka bearshare. Jak się tego pozbyć? Dzięki z góry za odpowiedzi

te programy tak mają w firefoxie wejdź Narzędzia>dodatki (jak jest coś od bearshare) i poszperaj w Narzędzia>Opcje i tam jak coś związane z bearshare jest np.strona startowa)-to zmień na np. google.pl

sprawdzałem wszystko, problem nie leży w tym, nawet reinstall firefoxa zrobiłem i to samo jest cały czas, brakuje mi pomysłu co mogę zrobić

mowisz,ze reinstall robiles-ale jak usuniesz jakikolwiek program-to po nim zostają wpisy w rejestrze,często katalogi-wiec usuniecie nie daje.Moze zobacz na dysku-poszukaj katalogu bearshare-i usuń jak jest.Więcej nie mam pomysło-poszukaj na dysku C pozpostalosci po bearshare-bo gdzies musi byc-skor ow firefoxie ci ciągle wywala na strone beara.

Przeskanuj CCleanerem i jak masz coś do czyszczenia rejestru np.wise registry cleaner.Sprawdź czy nie masz paska narzędziowego od BearShare.Stronę startową w lisku ustaw na domyślną mozilla.Może pomoże.

P.s.

Zmień wyszukiwarkę domyślną na np.google lub Bing.Zostaje jeszcze tryb awaryjny -możesz powyłączać dodatki.Sprawdzić potem włączając je po kolei.

Skorzystaj z programu Revo Uninstaller - najpierw odinstalowujesz nim niepożądane programy, a potem po krótkim skanie - ślady po nich z rejestru i folderów.

Potem uruchom optymalizacje np Ashampoo WinOptimizerem, żeby wyczyścić ewentualne śmieci.

W razie dalszych problemów powinien załatwić sprawę program Final Uninstaller. Po krótkim skanie Twojego komputera tym programem, wybierasz z listy źle usunięte/nie do końca usunięte/niepożądane aplikacje i programy i klikasz “Clean”.

delek, wielkie dzięki, trafiłeś z rozwiązaniem, temat można zamknąć.

pozdrawiam