Nowa sieć - TuBiedronka

Witam! Ostatnio zauważyłem, że pojawiła się nowa sieć TuBiedronka - z dosyć ciekawym cennikiem za rozmowy -33 grosze… jednakże ponieważ przeczytałem, że cena nie dotyczy sieci Play, postanowiłem poszukać cennika rozmów do tejże sieci. I niestety natknąłem się na informacje, że cena 33 grosze obowiązuje tylko do czerwca, a w sieci nie ma sekundowego naliczania…

To dosyć nieuczciwe, ale czego można spodziewać się po biedronce…

Co o tym sądzicie?

to nie problem biedronki tylko każdej sieci bo każda sieć stosuje tego typu chwyty dlatego tak jak tu nie trzeba się sugerować ulotkami tylko sięgać co regulaminów cenników itp.

Jaka sieć jeszcze coś takiego stosuje?

każda w mniejszym lub większym zakresie w reklamach lub ulotkach informacyjnych

Co w tym nieuczciwego.

Nieuczciwe byłoby gdyby o tym nie informowali lub gdyby kłamali iż jest to cennik stały.

Oferta w tej chwili dobra.

Chcą nałapac klientów, którzy pewnie nie doczytali, że to tylko promocyjna oferta.

Co do Playa, to niestety nie pierwszy i nie ostatni operator, który w swym cenniku ma drożej do sieci fioletowego operatora.

takie oferty to korzystają z infrastruktury innych operatorów więc raczej oni nie osłabiali by swojej pozycji, stąd takie oferty raczej nie powinny być lepsze od of. głownych operatorów.

Oferta jest uczciwa i nawet dobra, każdą po prostu trzeba przeczytać od deski do deski. Co do TuBiedronka poczekałabym na lepsze promocje. Osobiście wolę pozostać w tej sieci, której jestem:)

Mało masz operatorów do wyboru, że myślisz o biedronce ;)? Oni ze sklepami nie dają sobie rady a na telefonię się zabierają :smiley:

To co w Sieci tu biedronka jet naliczanie co 15 sekundowe a w innych sieciach jest co 1 sekundowe jest takich dużo sieci na rynku i rozmowy nie są za drogie bo po 39 gr za min do wszystkich i 15 gr za sms w jednej z Sieci która weszła w lutym tamtego roku na Rynek

Może chwycić, ludzie przeczytają że 33gr za minutę i polecą na to. Gdy startowali to napisałem coś o tym. Ogólnie oferta przeciętna, w promocji to nawet dobra ale 45gr i naliczanie co 15s już mniej. Oferta mobilking (39gr,naliczanie sekundowe) jest warta rozwagi nawet przy promocji tubiedronka.