Nowa sieć - TuBiedronka

(Jacob) #1

Witam! Ostatnio zauważyłem, że pojawiła się nowa sieć TuBiedronka - z dosyć ciekawym cennikiem za rozmowy -33 grosze... jednakże ponieważ przeczytałem, że cena nie dotyczy sieci Play, postanowiłem poszukać cennika rozmów do tejże sieci. I niestety natknąłem się na informacje, że cena 33 grosze obowiązuje tylko do czerwca, a w sieci nie ma sekundowego naliczania...

To dosyć nieuczciwe, ale czego można spodziewać się po biedronce...

Co o tym sądzicie?

(sosen86) #2

to nie problem biedronki tylko każdej sieci bo każda sieć stosuje tego typu chwyty dlatego tak jak tu nie trzeba się sugerować ulotkami tylko sięgać co regulaminów cenników itp.

(Jacob) #3

Jaka sieć jeszcze coś takiego stosuje?

(sosen86) #4

każda w mniejszym lub większym zakresie w reklamach lub ulotkach informacyjnych

(JUDGE) #5

Co w tym nieuczciwego.

Nieuczciwe byłoby gdyby o tym nie informowali lub gdyby kłamali iż jest to cennik stały.

Oferta w tej chwili dobra.

Chcą nałapac klientów, którzy pewnie nie doczytali, że to tylko promocyjna oferta.

Co do Playa, to niestety nie pierwszy i nie ostatni operator, który w swym cenniku ma drożej do sieci fioletowego operatora.

(Bakareg) #6

takie oferty to korzystają z infrastruktury innych operatorów więc raczej oni nie osłabiali by swojej pozycji, stąd takie oferty raczej nie powinny być lepsze od of. głownych operatorów.

(Hanna Garbarczuk) #7

Oferta jest uczciwa i nawet dobra, każdą po prostu trzeba przeczytać od deski do deski. Co do TuBiedronka poczekałabym na lepsze promocje. Osobiście wolę pozostać w tej sieci, której jestem:)

(DiamondBack) #8

Mało masz operatorów do wyboru, że myślisz o biedronce :wink:? Oni ze sklepami nie dają sobie rady a na telefonię się zabierają :smiley:

(Sebastian 26) #9

To co w Sieci tu biedronka jet naliczanie co 15 sekundowe a w innych sieciach jest co 1 sekundowe jest takich dużo sieci na rynku i rozmowy nie są za drogie bo po 39 gr za min do wszystkich i 15 gr za sms w jednej z Sieci która weszła w lutym tamtego roku na Rynek

(system) #10

Może chwycić, ludzie przeczytają że 33gr za minutę i polecą na to. Gdy startowali to napisałem coś o tym. Ogólnie oferta przeciętna, w promocji to nawet dobra ale 45gr i naliczanie co 15s już mniej. Oferta mobilking (39gr,naliczanie sekundowe) jest warta rozwagi nawet przy promocji tubiedronka.