Nowa stara karta graficzna

Mam stary komputer, który służy głównie do internetu i słabszych gier. Jednak około moesiąc temu spaliła mi sie karta i teraz dziala na zintegrowanej. Komputer już raczej długo nie pociągnie ale w najbliższym czasie raczej nie bede mial pieniedzy na zlozenie nowego. Wiec chcialem kupic jakas karte do niego do okolo 100 zł. Mysle nad gtx 260. Ale nie jestem pewny czy moj zasilacz da rade : FSP Group INC. HH - 350ATX
Specyfikacja reszty komputera :
Plyta : Foxconn n15335
Procesor : Intel core 2 duo e6600
Ram : 1 x 2 gb ddr2 i 1 x 1gb
Dysk : 320 gb

Ewentualnie prosze o inne propozycje karty do tego zestawu do 100zł

Niestety ten zasilacz nie uciągnie tak prądożernej karty graficznej, z GTS 450 też będzie problem.
Zasilacz udźwignie jedynie GT240 lub Radeon HD6670, chociaż i tu mam pewne wątpliwości.

A jaką dotychczas miałeś kartę graficzną, żeby mieć jakieś odniesienie.

Miałem nvidia geforce 8600gt 512mb

Na kalkulatorze wymaganej mocy zasilacza wyszło ze z moim zestawem i hd 6770 potrzeba by było okolo 215 wat. Wiec chyba da rade.
Wiem że te strony nie przeliczają jakos super dokladnie ale 100 wat t chyba okej zabezpieczenie

http://allegro.pl/sapphire-hd-6770-512mb-gddr5-i6848765906.html
Może byc??

Zasilacz nowy już nie jest i swoje już przepracował, więc już pełnej mocy nie ma to raz, a dwa karta wymaga wtyczki zasilania 6PIN, a ten zasilacz takiej nie posiada. Więc potrzebna jest przejściówka 2xMOLEX-6PIN i karta powinna mieć niewielki zapas mocy na tym zasilaczu, ale Ci tego nie zagwarantuje.

1 polubienie

Okej. Mimo wszystko dzięki wielkie za pomoc.